Як познайомитися в інтернеті.

12-10-2018

Як познайомитися в інтернеті.

Сайти знайомств схожі на фабрики мрій, де кожен мріє знайти принца або принцесу. А щоб виглядати краще і миліше, наречені брешуть або, м’якше кажучи, дають невірну інформацію про свою вагу, зростання, віку, розміщують прикрашені фотографії. Як вони будуть зустрічатися в реальному житті, потенційні красені і лялькові барбі чомусь не замислюються. Як познайомитися в Мережі і уникнути розчарування при зустрічі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі мелитополь знакомства.
Соціологи стверджують, що близько 80 % зареєстрованих на сайтах знайомств людей легко змінюють параметри ваги і зростання. До речі, жінки частіше занижують вагу, а чоловіки намагаються на всяк випадок перебільшити зростання. Чоловіки схильні прибріхувати щодо матеріального становища. До того ж і ті й інші люблять похвалитися більш престижною роботою, ніж є насправді, не вважаючи це забороненим прийомом при пошуку партнера. Деякі прибріхують, щоб вписатися в більш широкий діапазон параметрів пошуку.
Наприклад, жінка може ризикнути зменшити свій вік, якщо вона виглядає досить молодо. Більшість брехунів не є зловмисними особистостями, охотящимися за вашим серцем і гаманцем. Люди брешуть в своєму профілі, часто намагаючись зобразити поліпшену версію власного «я». Вчені кажуть, що певна кількість прикрас є соціально прийнятним, навіть необхідним для того, щоб витримати конкуренцію в онлайн – знайомства. Серед брехунів є ті, хто ненавмисно спотворює свої дані, тому що щиро мріє змінитися.