Як правильно вибрати блок живлення

3-15-2018

Від стабільності роботи блоку живлення залежить не лише стабільність роботи приладу, але і його термін служби. Заощадивши, наприклад, при підборі блоку живлення до комп’ютера 15-20 доларів, можна отримати реальну можливість втратити сам комп’ютер, який може коштувати ледь не в сто разів більше.Хочу запропонувати купити https://uabattery.com/notebook/acer-power-supply

Чим же відрізняється хороший блок живлення від поганого? Насамперед слід зауважити, що незадовільна якість приладу в наш час може диктуватися не тільки, наприклад, старими технологіями того чи іншого виробника, але і бажанням недобросовісних виробників економити на всьому, щоб за низькою ціною не мати конкурентів у своєму сегменті. Це можна побачити на всьому: на товщині корпусу, на довжині шнура і його товщині, навіть на те, що які-небудь перемички залишаються ізольованими. Фахівці стверджують, якщо ви купуєте будь-який блок живлення і довжина шнура становить менше 50 см, то це явна підробка, де вже зекономлено н а всім.

При виборі блоку живлення дуже важливим показником є вхідна напруга. Для країн колишнього СРСР воно становить 220В. В інших країнах воно може бути іншим.

Вихідна напруга має максимально близько до паспортним даним приладу для якого підбирається блок живлення, ще краще якщо цифри будуть збігатися повністю.

Точно таке ж ставлення має бути і до потужності.

Перш ніж підібрати блок живлення потрібно обов’язково прочитати технічні вимоги до самого приладу, під який він підбирається. Зверніть увагу, що крім таких показників як вхідну і вихідну напругу, необхідно щоб полярність відповідала приладу.

Спеціалізовані магазини і центри найчастіше мають грамотних консультантів, рівень знань яких найчастіше позначається на рівні продажів. Тому, перш ніж підібрати потрібний прилад буде самим правильним варіантом проконсультуватися з таким фахівцем. Однак, при спілкуванні з такими фахівцями теж треба бути дуже уважним, насамперед «тверезо реагувати на всілякі знижки та акції.