Як прикрасити весільний зал своїми руками

4-3-2018

Останнім часом прийнято для прикраси весільного залу наймати професійного дизайнера. Звичайно, такий підхід гарантує хороший результат, проте, послуги весільного агентства, коштують недешево. А результат може вас розчарувати, так як сучасні дизайнери іноді можуть бачити красу по-своєму, і простим людям її не зрозуміти. А якщо говорити без сарказму, то вони можуть замість того, щоб прикрасити зал просто його зіпсувати. Звичайно, це нечастий випадок, але можливий. Якщо Ви хочете ,щоб гарно було оформлення залу на весілля , то пропоную

Зал на весілля можна прикрасити своїми руками
Традиції прикрашання залу
Мало хто з сучасних молодят, пам’ятає стару традицію, прикраса і декор весільного залу це обов’язок подружок і друзів нареченого. З цієї нагоди вони збиралися за день до весілля, щоб прикрасити зал. Це були веселі посиденьки, де узгоджувалися деталі сценарію, проводилися репетиції і паралельно спільними силами, проводилося прикраса, яке кожен вносив частину своєї праці.

Результат завжди радував око, так як це була спільна робота, тому завжди була і критика, в результаті якої виходили дійсно шедеври. Вироби робили своїми руками з декоративних матеріалів, тому така прикраса мала мінімальний бюджет, так як покупки обмежувалися в основному повітряними кульками і кольоровими стрічками.

Зараз ця традиція, незважаючи на свою корисність, підтримується тільки в провінції. Але варто пам’ятати, що такі збори безпосередньо перед торжеством допомагали завжди молодятам трохи відволіктися і розслабитися, щоб на наступний день бути відпочилими і повними сил.

Якщо ви вирішили прикрасити ваш весільний зал самостійно, можете спробувати відродити цю традицію, допомогу і критика в цьому цікавій справі вам не завадить.

Прикраса банкетного залу ялиновими гілками
Ялинові гілки
Це найстаріше традиційне прикраса, яке досі не втратило свою актуальність. Хоча сучасні дизайнери вкрай рідко його використовують, віддаючи перевагу штучним матеріалам, ялинові гілки добре виглядають як декор.

Крім цього, якщо ними прикрасити весільний зал, то вони будуть виконувати роль природного освіжувача повітря. В приміщенні завжди буде стояти приємний ялиновий аромат. Згадайте Новий рік, адже запах ялини завжди асоціюється саме з святом. До того ж ялинові гілки завжди зелені, і вони є дешевим декоративним матеріалом, який нескладно дістати.

Кольорові стрічки і кульки красиво асоціюються з ялиною, і така прикраса буде робити зал затишним і комфортним.

Квіти
Важко уявити весілля без квітів, адже вони практично її символ. Тому прикраса з квітів, не тільки цілком доречно, а й бажано. Проте варто дотримуватися кількох весільних традицій. Якщо ви починаєте оформлення — це пам’ятати, що квіти на весілля, обов’язково мають бути білими. Тільки цей колір підходить на весілля, так як асоціюється з невинністю і радістю. Червоні тони небажані, оскільки вони належать зовсім до іншого спектру емоцій, які на весіллі небажані.

За допомогою кольорів ви можете прикрасити столи, якщо весілля проходить у ресторані, то таке оформлення, буде виглядати дуже доречно. Якщо ви хочете поставити в залі кілька великих ваз з квітами, то така прикраса доречно тільки в кутах, де не будуть ходити гості. Адже обходити стороною вази, які будуть стояти на проході, некомфортно. Також варто враховувати випадковості, з-за яких вази можуть бути розбиті. Тому таке оформлення має стояти в найбезпечнішому місці.

Прикраса сваденого залу своїми руками
Повітряні кульки
Це найпопулярніше прикраса на весілля своїми руками. Адже надути кульки просто також можна вішати окремо або створювати цілі композиції.

Відмінно виглядають арки над столом молодят, при вході в приміщення і перед танцювальним майданчиком. Зробити їх своїми руками нескладно, але таке весільна прикраса, завжди відмінно виглядає. Все що вам для цього знадобиться, це самі повітряні кульки, нитки і насос. Останній пункт є обов’язковим, так як надути багато кульок силою легких, дуже важке заняття.

Також ви можете прикрасити кульками стелю, зробивши з них гірлянди, така саморобка на весілля своїми руками, дуже до речі, так як надає залу атмосферу урочистості.

Крім того, можна оформити весільний зал красиво тільки кульками, що значно скорочує сам бюджет прикраси. Адже навіть самі скромні ціни за прикрасу залу в агентствах, значна сума в порівнянні з вартістю самого матеріалу.

Кольорові паперові стрічки
весільна гірлянда з сердечками

Цей матеріал десятки років був самим популярним як оформлення весільного залу. Зараз якщо чесно говорити він втратив свою популярність, і вважається вінтажним. Проте якщо у вас стиль урочистості хоч трохи пов’язаний з минулим, то такі прикраси цілком підходять для весільного залу. Якщо згадати традиції, то саме з кольорових стрічок робили практично все для того, щоб прикрасити приміщення для торжества своїми руками. Таке оформлення на весілля було дуже популярним.

Стрічки, квіточки, гірлянди, все це робили на весілля своїми руками, звичайно, така праця займав в компанії кілька вечорів, проте, час підготовки летів непомітно. Варто зауважити що, роблячи вироби на весілля своїми руками, познайомилася не одна подружня пара. Крім того, завдяки спільній роботі, подружки нареченої і друзі нареченого знайомилися, тому на самому торжестві відчували себе вільно і невимушено.

Загальні поради
Намагайтеся оформити зал таким чином, щоб він подобався вам. Це мінімально забезпечить вами гарний настрій на весь весілля. Так як гості все одно в більшості досить рідко звертають увагу на оформлення залу, особливо якщо у вас буде хороший тамада, який не дасть гостям нудьгувати. Звичайно, варто оформити все красиво, однак, не варто перестаратися, так як псувати собі нерви через такого не потрібно.

Просто зберіть компанію, кожен висловить свою думку, і після деяких суперечок ви, нарешті, прийдете до спільної думки. Цей метод перевірений десятиліттями і є фактично весільним звичаєм. Тому постарайтеся використовувати досвід попередніх поколінь, так як винаходити велосипед не має сенсу, якщо запущено його серійне виробництво.