Аналітики передрекли nvidia світле майбутнє в метавселенной незалежно від перспектив з arm

38

Плани nvidia про поглинання британського розробника чіпів arm, судячи з недавніх подій, можуть залишитися нереалізованими навіть при ціні вище $80 млрд, але аналітики впевнені, що компанію і без цього придбання чекає світле майбутнє, особливо зі зростаючим трендом на технології метавселенной.

Джерело зображення: nvidia.com

Минулого четверга федеральна торгова комісія сша (ftc) подала до суду з вимогою заблокувати угоду, яка вже викликала сумніви у регулюючих органів по всьому світу. Після цього в п’ятницю вранці акції nvidia знизилися на 3 %. Аналітики і до цього моменту вважали, що шанси на реалізацію плану з поглинання були нікчемними. “навіть якщо nvidia не завершить поглинання arm holdings, попит на її ші-рішення продовжить зростати. Nvidia присвячує себе штучному інтелекту і метавселенной з omniverse”, – заявив іван фейнсет (ivan feinseth) з інвестиційної компанії tigress financial partners.

Nvidia є найбільшим у світі виробником чіпів для ші-систем і графічних платформ, а зараз вона розширює свою сферу діяльності на ринках цод і технологій метавселенной — просторів віртуальної і доповненої реальності. Угода дасть компанії доступ до технологій arm, яка ліцензує свої технології apple, qualcomm і samsung, що стало б шансом зайняти домінуюче становище в глобальній напівпровідниковій промисловості. Крім того, компанія стала б небезпечним конкурентом на ринку чіпів для цод, де зараз виступають intel і amd.

За версією ftc, угода дала б nvidia контроль над технологіями і рішеннями, на які покладаються її конкуренти при розробці власної продукції. “володіти arm було б чудово… Але якщо вони і не зможуть цього домогтися, то заощадять гроші на покупці… Думаємо, їм буде добре при будь — якому результаті», – упевнений старший аналітик компанії bernstein стейсі расгон (stacy rasgon).