Blizzard: diablo ii resurrected працює на switch “як по маслу”

68

Головний дізейнер diablo ii: resurrected роб галлерани і ведучий графічний програміст кевін тодиско розповіли про те, як ремейк культової rpg blizzard буде виглядати і працювати на nintendo switch і консолях наступного покоління.

За словами розробників, вони відповідально підійшли до перенесення гри на консолі і постаралися забезпечити найкращий досвід для кожної платформи. Зокрема, при роботі над версією для switch довелося враховувати багато речей, такі як розмір шрифтів, розташування елементів інтерфейсу і візуальні ефекти, щоб геймерам було комфортно грати в неї в портативному режимі на маленькому екрані.

Важливою частиною є продуктивність. Оскільки blizzard не проводила бета-тестування switch-версії diablo ii: resurrected, точних даних на цей рахунок немає, але за заявою авторів гра працює на switch “як по маслу”.

Що стосується версій для playstation 5 і xbox series x / s , завдання, розповідає тодіско, полягала в тому, щоб гра пропонувала на некстгені якомога кращий досвід з точки зору графіки і швидкості роботи. Розробники вважають, що власники консолей нового покоління залишаться задоволені.

23 вересня .