Як отримувати більше кредитів у додатку FreeMyApps (оновлення від 19.09.2016 р.)

391

Last updated Sep. 19, 2016

Всім привіт. Сьогодні планую трохи відхилитися від теми SEO і поговорити про всіма нами улюбленої халяви. Мова піде про сервіс FreeMyApps, а точніше про те, як його “обдурити” і отримати більше кредитів для володарів “гуглофонів”. У переважної більшості людей зараз є смартфони під управлінням iOS або Android, але далеко не всі можуть платити гроші за додатки до них. Причин до цього можуть бути різні і жадібність тут далеко не на першому місці.На зорі свого створення, він потрібен був для покупки платних додатків в App Store, а потім і в Google Market, детальніше про це можна прочитати в цій статті, але це вже історія. В даний час сервіс FreeMyApps дозволяє купувати гіфт-карти в обмін на скачування і запуск додатків рекламодавців, як це працює зараз, можна почитати тут.

Gift Cards для Android Market
Отже, як я написав вище, мова піде про отримання кредитів для власників смартфонів на Android, т. к. для iOS потрібно американський аккаунт в App Store і вперед, качайте на здоров’я, отримуйте кредити і обмінюйте їх на реальні гроші. З Гуглом справи йдуть трохи інакше, там по IP відстежують ваше місцезнаходження і виходячи з географії видають програми для скачування. У нашій країні сервіс не популярний у рекламодавців, тому і рекламних додатків 1-2 в місяць з’являється, це в кращому випадку. Відповідно, накопичити заповітні 3000 кредитів, для обміну на 10$, дуже проблематично. Але вихід з цієї несправедливої ситуації є, він трохи не чесний і тому описую його тут в якості ознайомлення. Це не злом і не хак сервісу FreeMyApps, а реально робочий спосіб, і особливо переживати не варто:

  • По-перше, обманювати в будь-якому випадку недобре, хоча справедливості заради варто помітити, що сам сервіс FreeMyApps створений якраз для обману – для фіктивної накрутки позицій додатків рекламодавців в топах App Store за рахунок масованих скачувань.
  • По-друге, не треба думати, що адміністрація FreeMyApps настільки дурна. Розробники і видавці додатків не платили б їм тисячі доларів, якби не були впевнені в тому, що витрачені гроші на розкрутку реально сконвертируются в унікальні скачування на унікальних пристроях.

Рекомендую до прочитання: Як зважитися завести свій блог. Поради новачкам

Спосіб отримання необмеженої кількості кредитів в FreeMyApps для Android

* 23.04.2017 р.

В коментарях я вже писав, що даний спосіб не працює, але деякі товариші не дивляться коменти, тому тут теж звертаю вашу увагу на цю проблему. І якщо у вас немає програм в FreeMyApps, то читаємо нову статтю з цього приводу, там все по поличках розкладено.

Даний спосіб давав можливість завантажувати додатки рекламодавців, наприклад із США, там більше всього цей сервіс популярний. Для цього нам знадобляться два додатки. Перше – це само собою зрозуміло FreeMyApps.

Скачать FreeMyAps для Android

Скачати FreeMyAps для Android

Друга програма називається TunnelBear

TunnelBear freemyapps скачать

Скачати TunnelBear VPN для Android

Якщо коротко, то вона створює VPN підключення на вашому пристрої, який дозволяє отримати доступ до вмісту по всьому світу. Далі все просто, покажу на прикладі картинок.

При першому запуску FreeMyApps більшість з нас побачить 1-2 програми для скачування, а потім ось таку безрадісну картину (рис.1)

Хак FreeMyApps

рис.1

Для виправлення цієї сумної ситуації, нам потрібно запустити TunnelBear і включити його таким чином, щоб “ведмедик” опинився в США (мал.2).

TunnelBear для хака FreeMyApps

рис.2

Далі звертаємо програму і запускаємо ще раз FreeMyApps і радіємо побаченому (рис.3)

Взлом и хак Free My Apps

рис.3

Тепер нам залишається скачувати програми, запускати їх на 30 сек і після цього отримувати кредити (рис.4). Завантажені програми можна сміливо видаляти після зарахування балів.

Получение кредитов в FreeMyApps

рис.4

Єдиний недолік цього методу, це те, що витрачається мобільний трафік (підключення через Wi-Fi не прокотить). Але у кого він безлімітний або, як у мене тарифний план включені МБ і вони постійно залишаються невикористаними до кінця місяця і просто “згоряють”, це не страшно.

Нещодавно, один користувач задав питання – “Встановила тунель бір, відкрила фрі травень апс, додаток з’явилося. Намагаюся качати. Плей маркет пише – недоступний для вашої країни”. Тобто виходить програми є, але вони недоступні для скачування?”. Так, є така справа, Google вміє визначати географію вашого місця розташування по мережі. Щоб обійти це непорозуміння, можна спробувати відключити стільниковий зв’язок та завантажувати додатки через Wi-Fi? але у мене так не виходило, як я вже писав вище. Є більш елегантне рішення цієї неприємності, додаток MarketEnabler.

Рекомендую до прочитання: Як заробити на блозі?

Приложение MarketEnabler

З його допомогою можна змінювати ідентифікатор стільникового оператора, таким чином Google Play буде впевнений, що ви підключені до мережі звідкись із США ;) . Наприклад, в налаштуваннях є можливість вибору одного з декількох, найбільш популярних операторів стільникового зв’язку США, Канади, Європи. Додаток вимагає права суперкористувача.

Поки це все, як тільки будуть з’являтися нові, відносно чесні способи одержання кредитів в FreeMyApps, я буду про них розповідати. І, як зазвичай пишеться в статтях подібного роду, попереджаю, що всі зміни і установки на своєму пристрої ви робите на свій страх і ризик і автор статті не несе ніякої відповідальності, якщо у вас щось пішло не так. Удачі всім!