Готувати грунт для відеокарт intel arc alchemist будуть фахівці з amd і ea

28

Партнерський матеріал

Компанія intel ® повідомила про найм на роботу чотирьох провідних фахівців в області розробки ігор, які допомагатимуть компанії готувати до запуску сімейство високопродуктивних графічних карт arc ™ alchemist. Вони повинні будуть вибудувати роботу зі спільнотою ігрових розробників, координувати зворотний зв’язок і домагатися оптимізації майбутніх ігор під відеокарти intel.

Intel

Протягом останніх декількох днів intel повідомила, що ввела в штат чотири керівні посади для фахівців, що відповідають за зв’язки і взаємодію з ігровими розробниками і за створення спеціалізованих програмних інструментів. Свіжоутворені пости зайняли досвідчені співробітники, які перейшли в intel з amd і ea.

Пост віце-президента і генерального менеджера з дослідження ігрових і графічних навантажень зайняв андре бремер — andré bremer) – відомий професіонал з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи в ігровій індустрії. До приходу в intel бремер працював головою інженерного відділу prime gaming, а ще до того встиг попрацювати на керівних посадах в aws game tech, zynga, ea і навіть в lucasarts.

Intel

Посада старшого директора з інструментів і технологій для розробників ігор дісталася майклу хейлемману (michael heilemman), який до цього працював технологічним директором electronic arts і менеджером по контенту в sony computer entertainment america. Також він має величезний досвід ігрової розробки, оскільки брав участь у створенні не менше 60 ігор aaa-класу в таких компаніях як vivendi, dreamworks interactive і malibu interactive. В intel на хейлеммана буде покладено завдання максимально полегшити життя розробникам при оптимізації ігрових продуктів для графічної архітектури intel xe-hpg.

Також, перервавши свою 15-річну кар’єру в amd, в компанію intel перейшов рітче корпус (ritche corpus), де йому був запропонований пост віце-президента і генерального директора з розвитку ігрової екосистеми і по зв’язках з розробниками. Варто сказати, що корпус вже мав досвід взаємодії з intel, коли брав участь у керівництві некомерційної організації pc gaming alliance, що займається просуванням пк в якості ігрової платформи. У той же час в компанії amd він очолював відділ розробки ігрового і професійного пз.

Intel

Нарешті, intel оголосила про найм на посаду старшого директора зі зв’язків з розробниками ігор стіва белла (steve bell), який, як і корпус, перейшов в «табір синіх» з amd, де відпрацював 13 років на точно такій же посаді.

Intel багато років розвиває вбудовані в процесори графічні ядра, проте досі взаємодія з розробниками для неї не була настільки важливим пріоритетом. Тепер, схоже, ситуація змінюється, компанія хоче взяти приклад з amd і nvidia і вибудувати прямий зв’язок з ігровими студіями, надаючи розробникам всебічну підтримку. Для цього вона бере на роботу провідних фахівців в галузі, і це виступає прекрасною ілюстрацією великих амбіцій.

Графічні карти intel arc alchemist з’являться у продажу в першому кварталі 2022 року. Вони будуть проводитися по техпроцесу n6 (вдосконалений техпроцес 7 нм) на потужностях tsmc. Передбачається, що старші представники серії alchemist зможуть скласти конкуренцію відеокартам geforce rtx 3070 і radeon rx 6700 xt.