5 способів отримання зворотних посилань на ваш сайт

497

Всім привіт! Сьогодні планую поділиться інформацією, яка буде безсумнівно корисна новачкам у самостійному просуванні сайтів. Шановні читачі перед тим, як дізнатися про п’яти, порівняно чесних, способи отримання якісних зворотних посилань, потрібно точно знати, що таке зворотні посилання? Якщо ви блогер і не новачок в інтернеті, то напевно ви повинні були чути про зворотніх посилань. Це коли хто-небудь отримує на свій сайт посилання з іншого блогу або сайту, і за ним, на ваш блог або сайт приходять відвідувачі, читачі або майбутні клієнти. Не плутайте з покупними посиланнями з статейних сайтів або профілів, які ніхто, ніколи в житті не побачить і вже точно не здійснить перехід на ваш ресурс. Існує два типи зворотних посилань:

 • Є Dofollow посилання
 • Nofollow зворотні посилання.
 • Десь чув, що одна Dofollow посилання дорівнює 10 Nofollow зворотних посилань. Не впевнений в цьому твердженні, але дещо в ньому є.

  Одне знаю точно, краще одна якісна зворотнє посилання, ніж десять неякісних посилань. Найчастіше люди використовують заборонені методи отримання посилань або цільового трафіку, вдаючись до так званого чорного SEO (дуже погано). Це звичайно може працювати деякий час, але пам’ятайте, що Google зі своїм Пінгвіном не дрімає і нечесні на руку оптимізатори будуть спіймані і їх сайти будуть нещадно забанені. Так що сьогодні я тут хочу поділитися з вами 5 безпечними способами отримання зворотних посилань на ваш сайт або блог.

  5 безпечних способів отримання зворотних посилань

  1. Гостьові пости

  Гостьові пости є відмінним способом зовнішнього просування вашого блогу. Завдяки цьому, ви отримуєте велику кількість цільового трафіку і, звичайно ж, зворотних посилань на сторінки вашого сайту. Всі пошукові системи люблять цей спосіб. Так от, гостьові пости, це коли ви пишете статтю або посаду для іншого блогу. Завдяки цьому ви отримуєте 1-2 зворотні посилання з статті. Але не завжди можна відправити статтю на “жирні” сайти або блоги. Це не просте завдання для всіх, але з часом її можна буде вирішити. Знову ж, ніхто не забороняє розмістити свою статтю на трастовому ресурсі за гроші. Якщо ви хочете стати популярним блогером чи розповісти більшій кількості користувачів про своєму сайті, так що почати писати гостьові пости з сьогоднішнього дня і буде вам загальне визнання.

  Рекомендую до прочитання: Що таке “My response is on my own website”

  2. Коментування блогів

  Коментування блогів – це один з моїх улюблених способів. Це дуже простий і корисний спосіб, але як знайти пов’язані з вашою тематикою сайти, та ще з високим ТиЦ і гарною відвідуваністю?! Тут можу порекомендувати скористатися списками Dofollow блогів, як у мене, наприклад, так само можна пошукати блоги, які використовують плагін Comment Luv, після цього сміливо заходьте на блоги та залишайте свої осмислені і максимально повні коментарі, звичайно ж, прочитавши попередньо повідомлення про правила коментування в них. Ніколи не залишайте занадто багато коментарів, яким би гарним не здався вам блог або сайт. Візьміть список, принаймні, з 10 блогів щодня, і там залишайте свої коментарі в найближчі дні, завдяки цьому ви отримаєте користь від коментарів у вигляді додаткового трафіку і збільшення кількості зворотних посилань на ваш ресурс.

  3. Соціальні закладки та соціальні мережі

  Соціальні закладки та соціальні мережі дуже відомі місця для просування будь-якого бізнесу, так що ви сміливо можете скористатися допомогою цих обох платформ для створення якісних зворотних посилань. Тут дуже важливо розмістити посилання з превью на вашу статтю в блозі або на продвигаемою сторінку сайту. Дуже популярні такі соціальні мережі і закладки, як Facebook, Twitter, Google +, Stumbleupon, Reddit, Digg і т. д.

  4. Веб-каталог

  В моїх попередніх статтях, я багато разів писав про веб-каталогах (а ще тут і тут теж). Це старий спосіб, про який багато забули і не згадують, але запевняю вас, що при вмілому використанні реєстрації в каталогах дає можливість отримати зворотні посилання на ваш блог, ну і як бонус, підвищує якість індексування і видимості вашого блогу чи сайту в ПС. Цей спосіб як не можна краще підходить для молодих сайтів, які мають тільки внутрішню оптимізацію сайту.

  Рекомендую до прочитання: GoGetTop: сервіс покупки вічних посилань в розстрочку

  5. Форуми

  Ну, куди ж без них :) . Форум є дуже правильним місцем для одержання якісних зворотних посилань на ваш сайт або блог. Чому я написав “ну, куди ж без них”? Та тому що багато форуми мають дуже високий ТиЦ і трафік. На них постійно спілкуються люди, об’єднані певним інтересом, відповідно до тематичної спрямованості форуму. Існує величезна кількість форумів, доступних в Інтернеті. Ви можете шукати їх саме для вашої тематичної спрямованості. Просто введіть в Google “ваша тематика + форум” і пошук, наприклад, “здоров’я + форум”). Однозначно, ви знайдете величезний список форумів, пов’язаних з вашою тематикою.

  Сподіваюся вам сподобався цей пост і якщо ви отримали потрібну вам інформацію, то не забудьте поділитися нею з друзями в соціальних мережах. Ну і як зазвичай, питання та обговорення в коментарях вітаються.

  TEXT.RU - 100.00%