Макс Поляків – бізнесмен

1-14-2019

Макс Поляков - бизнесмен
Суспільство .
Також хочемо вам порекомендувати https://max-polyakov.events/ru/
Наука і техніка .
Важливі новини. Суспільство .
Здоров’я.
У світі великого бізнесу успіх часом дістається дорогою ціною. Історії успішних бізнесменів – це завжди шлях подолання численних перешкод, зрад і обманів, передає . Йому також належить компанія Together Networks, яка об’єднує під собою цілу мережу дейтинговых сайтів. У різний час Поляків працював над проектами різної спрямованості, від гемблинговых, фінансових та аналітичних до проектів в сфері онлайн – торгівлі. Медіа часто позиціонують саме Полякова в якості несумлінного партнера для тих, з ким він розвивав бізнес.
Європейські видання звинувачували Максима Полякова в ініціюванні скандалу в пресі, з – за якого постраждав бізнес його екс – партнера Білла Доббі. Адже в результаті обвалу вартості акцій британської дейтинговой компанії Cupid plc, яку Доббі заснував разом з Поляковим, саме останній викупив весь бізнес за заниженою ціною.
Британських Віргінських островах у справі компанії Полякова Phoenix Holdings ltd, в якому Макс Поляків фігурує серед відповідачів. Він, нібито, свідомо ввів в оману нових акціонерів компанії – Рустама Гильфанова і Сергія Токарєва – щодо розміру їх частки в компанії, а також загальної кількості акціонерів, типу та кількості акцій, що випускаються.
Редакції багатьох ЗМІ, які писали про Полякова почали отримувати погрози, а сайти стали піддаватися інформаційним і ДДОС атак. Складно повірити в те, що подібні речі планував Максим Поляков – досвідчений успішний бізнесмен, резидент США, що дорожить своєю діловою репутацією.
Олександр Дондик – юрист і підприємець з міста Запоріжжя. він був співробітником Запорізького комунального підприємства , був фігурантом кримінального провадження за фактом спроби захоплення квартири багатодітній сім’ї, а також мав неналежні для правознавця відносини з двома своїми секретарями. Правда, в останній компанії повноваження Дондика обмежені Статутом.
Цікавим є той факт, що кінцевим бенефіціарним власником є Марк Джеймс Ватт – керуючий партнер компанії Noosphere Ventures. Джерела, близькі до Полякову, повідомили, що Максим Поляков вже більше року веде судовий розгляд з Марком Джеймсом Ват і його повіреним Олександром Дондиком, заперечуючи права на володіння бізнесами. Поляків воліє не афішувати ці обставини на увазі того, що, за чутками, все це сталося не з найкращою для репутації причини: , – підсумовує він.