Модифікована відеокарта geforce rtx 2060 12 гб від vik-on протестована в іграх

49

Тиждень тому в мережі з’явилася інформація про те, що російський модер vik-on успішно встановив 12 гб пам’яті на стандартну відеокарту geforce rtx 2060. Однак тоді карта не піддалася ретельному тестуванню. І ось, через тиждень відеокарта була все-таки протестована. Слід сказати, що модернізована карта не ідентична майбутньої моделі від nvidia, оскільки офіційна версія відеокарти отримає, судячи з останніх даних, 2176 ядер cuda, тоді як модифікована карта має тільки 1920 ядер. Іншими словами, модифікований зразок rtx 2060 отримав лише більший обсяг пам’яті, але має ті ж частоти і рівень потужності, що і оригінал.

Vik-on оснастив саморобку модулями samsung ємністю по 2 гб з пропускною здатністю 14 гбіт/с, що відповідає швидкості вихідної моделі на 6 гб. У тестах, що вимагають більше 6 гб пам’яті, обидві карти працюють приблизно однаково, з деякими коливаннями в районі 0,1% в таких іграх, як far cry 6. Однак, оскільки модифікований зразок як і раніше має той же tdp, що і вихідна модель, підсистемі пам’яті стала споживати більше потужності, що може в деякій мірі обмежити продуктивність графічного процесора. Цікаво, що при тестуванні модель з 12 гб пам’яті фактично споживала менше енергії, ніж модель 6 гб, наприклад в грі cyberpunk.

Напевно, найцікавішим тестом став watch dogs legion в дозволі 1080p і настройками ultra з включеною трасуванням променів і dlss. Модифікована карта показала значно кращі результати в порівнянні з моделлю 6 гб.