Оглядовий трейлер 6-го сезону snowrunner: haul&hustle

26

sabre interactive і focus entertainment представили оглядовий трейлер 6-го сезону: haul&hustle для snowrunner , що пропонує величезну кількість контенту, включаючи абсолютно новий регіон з двома новими великими картами, наповненими унікальними діями, а також двома новими транспортними засобами.

Відправляйтеся в віддалені райони штату мен, долаючи негоду за допомогою двох нових транспортних засобів: форвардера aramatsu, маневреного фахівця з лісівництва 8×8 з вбудованим краном і причепом для колод, і tayga 6455b, жорсткого і універсального 6-колісного автомобіля, який може впоратися навіть з невблаганною місцевістю штату мен, де є як бруд, так і сніг. Подолайте одну з найскладніших проблем, почавши з гаража без ремонту і дозаправки, який ви з часом модернізуєте.

Поряд з 6-м сезоном з’явилося велике безкоштовне оновлення, що додає кроссплатформенную гру між пк і ps4, повноцінний фоторежим, нові доповнення і безліч скінів транспортних засобів, обраних на основі улюблених ігрових спільнот. Транспортний засіб.