Підтверджена дата, коли фільм “бетмен” можна буде подивитися онлайн

19

Портал comic book повідомляє, що нова картина ” бетмен» ( batman ) буде показана на стрімінговому сервісі на 46-ий день після прем’єри фільму в кінотеатрах сша.

Про це ресурсу розповів керівник warnermedia джейсон кілар, додавши, що показ відбудеться ексклюзивно на hbo max на території північної америки. В інших країнах фільм вийде в сторонніх сервісах (наприклад, okko в росії).

Warner bros. У грудні минулого року опублікувала матеріал про плани по трансляції своїх наступних фільмів в прокаті і в інтернеті протягом 2021 року. Згідно з документами, з 2022 року компанія буде випускати всі свої новинки з 45-денною ексклюзивністю для кінотеатрів, щоб не псувати враження фанатів і не знижувати потенційні касові збори.

Нагадаємо, що в «бетмені» головну роль брюса уейна виконав голлівудський актор роберт паттінсон, який представить свою версію легендарного темного лицаря. У кінотеатрах фільм буде доступний для перегляду з 3 березня, а на hbo max та інших платформах новинка з’явиться 19 квітня 2022 року.