Почалося відкрите бета-тестування «діаблоїда» undecember

13

Студія need games оголосила про запуск відкритого бета-тестування ізометричної action rpg undecember. Даний етап проходить тільки на території південної кореї, тому зараз гра має локалізацію тільки корейською мовою. Щоб взяти участь на пк, вам необхідно створити обліковий запис floor і завантажити спеціальний лаунчер.

Тестування під назвою unboxing test триватиме до 19 жовтня 2021 року, а після закінчення весь накопичений прогрес буде видалений. Також етап проходить на мобільних пристроях під управлінням android (google play), але для участі знадобиться apk-файл, який на момент написання новини ще не виклали в мережу.

Undecember — це hack’n’slash rpg в стилі серії diablo від розробників, які доклали руку до створення lost ark і lineage 2: revolution. Особливістю є відсутність системи класів і можливість розвиватися в будь-якому напрямку. Крім одиночної кампанії, в грі заявлені багатокористувацькі режими, на зразок pvp і воєн гільдій. Проект розробляється на движку unreal engine 4 для пк, ios і android.