Покрокова стратегія rise of humanity з’явиться в ранньому доступі 21 жовтня

53

Студія cyberneticwalrus оголосила про вихід покрокової стратегії з елементами карткової гри riseof humanity в steam в ранньомдоступі 21 жовтня 2021 року. Сюжет гри розгорнеться в похмурому світі майбутнього,захопленому штучним інтелектом. Гравцям належить взяти під свій контроль групу харизматичних героїв, яким не пощастило опинитися на ворожій території.

В грядущемтайтле користувачам будуть доступні два ігрових режиму:

  • в сюжетному режимі ви зможете управляти своєю вірною командою, допомагаючи їм у проходженні місій і боротьбі вийшов з-під контролю штучним інтелектом;
  • в режимі щоденних випробувань вам доступні 3 різні місії з трьома випадково вибраними героями і бойовими умовами.

У грі є унікальна ігрова механіка і багато контенту, який дає геймерам багатогодинний ігровий процес. На додаток до цього у нас є другий ігровий режим,який створює три нові щоденні місії, щоб гравці могли поліпшити свою стратегію і кожен день набирали більше очок. Результати вносяться в нашутаблицю лідерів, тому, проходячи ці місії, гравці можуть змагатися один з одним і врешті-решт стати найбільшим рятівником людства! – пояснилмайк кук, генеральний директор cybernetic walrus.

Гра в ранньому доступі буде включати в себе шість місій з текстовими діалогами (озвучка з’явиться в повній версії rise of humanity), а також шестирівневуюсреду зі зростаючою складністю.

Релізполноцінної версію гри відбудеться в 2022році.