Плагін CommentLuv

595

CommentLuv – плагін для WordPress , збільшуємо кількість коментарів

Що таке CommentLuv?

CommentLuv це плагін WordPress, який заохочує читачів блогу додаткової посиланням залишений коментар. Він виконує цю задачу двома способами:

  • CommentLuv усуває “Nofollow” тег коментаря відвідувача.
  • При наявності у читача блогу з RSS, CommentLuv буде автоматично включати посилання на один з його 10 останніх постів в кінці свого коментаря.

Тепер трохи докладніше:

Якщо ви шукаєте спосіб збільшити трафік і кількість коментарів на вашому блозі, спробуйте встановити плагін CommentLuv. Алгоритм дії плагіна CommentLuv для WordPress досить простий, він заходить на rss-стрічку людини, коментує ваш блог, і надає можливість розмістити посилання на одну з його останніх 10 записів в полі, під коментарем. Зараз для парсингу rss використовується скрипт на віддаленому сервері, що робить роботу плагіна більш ефективною. В даний час є дві версії CommentLuv. По-перше, це безкоштовна версія CommentLuv, яка доступна для блогів на WordPress прямо з інсталятора плагінів. Ви, як завжди, вантажте плагін, а потім активуйте його.

Установка плагина CommentLuv

Далі, в налаштуваннях встановленого плагіна CommentLuv вам потрібно змінити пару фраз з англійської мови на російську, причому можна вибрати будь-яку, що сподобалася вам фразу.

Настройка CommentLuv

І друга версія плагіна, яка є платною преміум версією CommentLuv або CLP. Вона коштує не дешево (на момент написання статті 67$), але одним з переваг над безкоштовною версією є те, що щоб додати коментар посилання на свій пост, коментатор повинен “твітнуть” або “лайкнути” вашу статтю, але для одержуваної замість вічної посилання це нормально. Не секрет, що блогери хочуть, щоб люди читали їх блоги. За допомогою плагіна CommentLuv ви дозволяєте їм розмістити посилання на один зі своїх постів в кінці свого коментаря. Цим ви приваблюєте більше відвідувачів на свій сайт, а відвідувачі отримують додатковий трафік на свій блог.

Рекомендую до прочитання: 5 способів отримання зворотних посилань на ваш сайт

Ви запитаєте, чому я ще не встановив це плагін? Я його встановив, протестував і поки відключив. У мене блог Dofollow і без цього плагіна, встановлювати безкоштовну версію не бачу необхідності, а ось преміум версію CommentLuv обов’язково придбаю в найближчому майбутньому.

Якщо у когось виникнуть проблеми з встановленням або налаштування плагіна CommentLuv, запитуйте, завжди буду радий допомогти.

P. S.

Проблема кодування (кракозяблы) в CommentLuv

Після установки цього плагіна багато користувачів стикаються з проблемою кодування. Тобто при додаванні коментарів, замість назв своїх останніх статей в бачите кракозяблы.

Кракозяблы в CommentLuv

Вирішується таким чином:

В налаштуваннях плагіна заходимо в налаштування (Technical Settings) і в чекбоксі, навпроти “Disable UTF8 encoding?”, ставимо галочку. Після цього все повинно запрацювати, як треба.

Удачі!