Представлена реалістична фігурка капітана рекса з “зоряних воєн”

18

Hot toys випустила абсолютно нову фігурку для фанатів “зоряних воєн”, засновану на всіма улюбленому капітані рексі з воєн клонів. Як ви можете бачити на зображеннях нижче, фігурка висотою 30 см дійсно оживляє солдата, особливо коли мова йде про деталі його обличчя.

Клон капітан рекс служив республіці під час воєн клонів, часто виконуючи накази енакіна скайуокера і асокі тано. Він вважав військову службу честю і завжди виконував свою місію. Любив використовувати два бластерних пістолета одночасно, рекс модифікував свою броню з характерними синіми мітками. Його відданість республіці та його генералам-джедаям була абсолютною, але навіть цей відданий солдат-ветеран мучився сумнівами, оскільки війни клонів забрали більше життів і принесли руйнування більшій кількості світів.

Sideshow і hot toys дуже раді розширити свою приголомшливу колекційну серію до “зоряних воєн: війни клонів” і представити колекційну фігурку капітана рекса в масштабі 1к6!

Високоточна колекційна фігурка спеціально створена на основі зовнішності клону капітана рекса в знаменитому анімаційному серіалі, в якому ретельно продумані і детально відтворені відмінні обладунки і шолом солдата-клона рекса, змінна скульптура голови з дивовижною схожістю, майстерно застосовані ефекти погодних умов, його фірмові подвійні бластерні пістолети, а також бластерна гвинтівка, знімний реактивний ранець, шолом солдата-клона асоки і підставка для фігурки!

Попереднє замовлення доступне на веб-сайті sideshow. В даний час ця фігурка коштує 255 доларів і, як очікується, буде доставлена в період з жовтня 2021 року по грудень 2021 року.