Головні способи збільшення індексу цитування

569

Seo-фахівці виділяють у своєму колі основоположні методи для збільшення Google PageRank, так само вони розрізняють і головні способи, з допомогою яких можна наростити Тематичний Індекс Цитування (Тіц). Звичайно, нам всім відомо, що одним з безперечних лідерів серед пошуковиків в зоні Рунета є улюблений Яндекс.

У цій статті розглянемо найбільш важливі і головні способи збільшення Тіц. Методи, які використовуються при нарощуванні Тіц, досить схожі з методами, що використовуються при збільшенні PR. Але, звичайно ж, деякі суттєві відмінності між ними існують. А одним з таких є те, що Яндекс при індексації сайту і присвоєння йому певних параметрів Тіц не враховує посилання, що знаходяться на внутрішніх сторінках ресурсу. Для нього єдине значуще – це зовнішні посилання на сайт, на відміну від Google. Адже Google при ранжируванні веб-проектів і присвоєння їм PageRank враховує ще і внутрішню перелінковку.

Таким чином виходить, що Яндекс формує Тіц для конкретного ресурсу грунтуючись на його зовні посилальну популярність. Цей факт і визначає основні методи збільшення Тіц. Давайте зробимо більш конкретний огляд.

Перший метод збільшення Індексу Цитування передбачає розміщення зовнішніх посилань, що ведуть на розкручуваний сайт, на сторінках інших інтернет ресурсів. Це дасть найкращий результат, якщо не порушувати певні правила:

 • Посилання повинні розміщуватися на майданчиках схожої тематики і мають високий Індекс Цитування. Так як це не тільки вплине на Тіц, але ще й досить добре позначиться на зростанні тематичного похідного – ТиЦ.
 • При розміщенні зовнішньої посилання на просувний ресурс потрібно врахувати те, що жодних відповідних посилань бути не повинно. Так як Яндексу дуже важливо щира зацікавленість одного сайту в іншому. Це дуже важливий фактор, учитывающийся при присвоєнні Тіц. Даний факт призвів до зникнення ефективності взаємних обмінів посилань в ході оптимізації.
 • Посилання розміщена на сторінці іншого сайту повинна знаходиться в повній самоті або, принаймні, кількість загальних посилань повинно бути мінімальним. Це дуже важливо. В ході індексації сайту Яндекс врахує цей факт, що призведе до додавання балів у загальний показник Тіц розкручуваного сайту. Можливий і інший результат. Якщо сторінка, на якій знаходиться зовнішнє посилання на розкручуваний сайт, буде використовуватися як реклама для великої кількості веб-ресурсів, то з боку російських пошуковиків можуть піти небажані санкції. Наслідки можуть бути різними, аж до відмови індексації сайту. І це може стосуватись як самого майданчика, де розміщуються зовнішні посилання, так і ресурсів, на які вони вказують (розкручуваний сайт).
 • Рекомендую до прочитання: Як підвищити Тіц сайту безкоштовно

  Можна зробити такий висновок: зовнішні посилання повинні нести природний характер. Тобто, повинні природним чином вбудовуватися в структуру статей, оглядів, прес-релізів і так далі.

  Під другим методом збільшення Індексу Цитування передбачається реєстрація сайту в різних видах каталогах, рейтингах. Однак, розуміючи те, що Яндекс так сильно бореться за справжню посилальну популярність, можна здогадуватися про результати. Це не такий і ефективний метод підняття ТиЦ, на сьогоднішній день. Але це ні як не означає, що не потрібно реєструватися в них. Потрібно робити все з розумом, вибирати найбільш впливові універсальні каталоги і популярні тематично. Не потрібно зловживати цим способом. Так може статися і зворотний результат.

  Так само на збільшення Тіц опосередковано впливає і унікальний контент ресурсу. При наповненні таким контентом не буде ніяких гальмуванні при збільшенні Тіц. А якщо контент буде не якісним, то процес може тривати довго.

  У висновку хотілося б сказати, що ми будемо дуже раді, якщо ви знайшли тут корисну для себе інформацію!