Pubg: battlegrounds стане безкоштовною вже в січні 2022 року

29

Компанія krafton оголосила на the game awards 2021, що її королівська битва буде поширюватися по моделі free-to-play (f2p). Коли pubg: battlegrounds стане безкоштовною? відповідь: з 12 січня 2022 року на пк і консолях. 1>«>” оскільки pubg: battlegrounds стала піонером жанру battle royale і перетворилася на всесвітньо впливову ігрову ip, зараз дуже вдалий час для переходу на f2p і залучення нових гравців, – сказав чанхан кім, генеральний директор krafton, inc. – гра значно зросла з тих пір, як ми випустили її в ранньому доступі майже п’ять років тому, і ми вважаємо, що в плані цінності пропонованого контенту вона знаходиться серед кращих. Будь то вісім унікальних карт, постійно оновлювані фічі або захоплюючі внутрішньоігрові партнерські івенти, перехід на f2p-це наступний крок на нашому шляху до розширення масштабів ip pubg за рахунок контенту, який сподобається як новим, так і досвідченим гравцям».

З моменту переходу всім новоприбулим гравцям буде доступна базова версія аккаунта. Також з’явиться поліпшення облікового запису battlegrounds plus за $12,99, яке надає доступ:

  • до бонусним 1,300 g-coin
  • досвіду для майстерності виживання + 100-відсоткового бусту
  • вкладці «кар’єра — медалі»
  • ранговому режиму
  • кастомным матчів
  • внутриигровым предмети, у тому числі камуфляжному сету капітана, який включає шапку, камуфляжну маску і рукавички

Ті, хто придбав гру раніше, отримають pubg — спеціальний commemorative pack, який включатиме автоматичне оновлення облікового запису до battlegrounds plus, набір скінів «загартований ветеран», сковороду shackle and shanks і шильдик «загартований ветеран».