Realme представить очищувач повітря і пилососи air purifier 30 вересня

29

Сьогодні компанія realme повідомила, що випустить очищувач повітря techlife air purifier на ринок 30 вересня.

Крім очищувача повітря, realme також представить ручний пилосос і робот-пилосос в наступний четвер.

Очищувач повітря realme techlife оснащений триступеневою системою фільтрації, і realme стверджує, що він видаляє з повітря 99,95% частинок розміром 0,3 мікрон.

Заявлено, що очищення повітря приміщення площею 30 м2 займає 14 хвилин. Пристрій оснащений таймером, що дозволяє автоматично відключати очищувач після двох, чотирьох або восьми годин використання.

Ціна очищувача повітря з фільтром hepa складе 20$.

Ручний пилосос має потужність 140 вт, що забезпечує максимальну силу всмоктування 9,5 кпа. Він оснащений миючим hepa-фільтром і автоматично обертається щіткою для підлоги зі швидкістю обертання 2 200 оборотів в хвилину. Realme стверджує, що час роботи від акумулятора становить 40 хвилин в м’якому режимі і 20 хвилин в потужному режимі.

Робот-пилосос поставляється з функцією 2 в 1 “пилосос + прибирання” і оснащений системою lidar для інтелектуального картування і навігації. Він також оснащений пилозбірником ємністю 600 мл, а якщо ви хочете використовувати функцію прибирання, ви можете окремо придбати додатковий резервуар для води ємністю 300 мл.крім того, робот-пилосос має підтримку google assistant і alexa, що дозволяє керувати ним за допомогою голосового управління.