Редакція 3dnews шукає авторів ігрових новин

44

Щоб продовжити рости і розвиватися, нам потрібна ваша допомога. Ми шукаємо авторів, які готові стати частиною команди і систематично працювати над наповненням новинної стрічки. Нам потрібні співробітники, які можуть зв’язано, грамотно і цікаво писати новинні замітки, і які по-справжньому люблять сучасні технології. Список тематик, які висвітлюють 3dnews, дуже широкий. Це не тільки комп’ютерна техніка, гаджети, відеоігри та програмне забезпечення, а й електротранспорт, космос, іт-бізнес, природничі науки та багато іншого. Зараз ми шукаємо авторів, здатних писати новини про комп’ютерні та консольні ігри.

Якщо ви хочете приєднатися до команди 3dnews, просто напишіть нам на [email protected] або [email protected], повідомивши про своє бажання і коротко розповівши про себе. Після тестового завдання ми проведемо невелику співбесіду і приймемо рішення про прийом на роботу.

Додамо також відповіді на поширені запитання:

чи обов’язково проживати в росії, щоб працювати в 3 dnews?

Нет. Але в даний момент ми можемо працювати тільки з громадянами російської федерації і білорусії.

який графік роботи?

Графік роботи обговорюється з кожним співробітником індивідуально. Робота віддалена. Можливе сумісництво.

якого обсягу новини мені потрібно буде писати?

Жорстких рамок немає, головне — розкрити тему. Зазвичай для цього вистачає близько 1500-2000 знаків без пробілів (близько чотирьох абзаців середнього розміру). Але якісь новини вимагають більш глибокого освітлення.

скільки новин в день я буду повинен писати?

Знову ж таки, жорстких рамок немає. Але ми хотіли б бачити в своїх рядах авторів, які пишуть регулярно. Наприклад, набагато краще писати по 2-3 новини щодня, ніж 10, але тільки 2 рази на тиждень.

теми мені доведеться шукати самому або їх надасть редактор?

Ми практикуємо змішаний підхід: автори можуть шукати теми самостійно, але і редактор може видавати конкретні завдання.

скільки я зможу заробити?