Продажі чіпів повинні збільшити чистий прибуток samsung за третій квартал на 79 %

18

У цю п’ятницю компанія samsung electronics повинна оголосити тільки попередні фінансові підсумки третього кварталу, щоб пізніше розкрити їх повністю, але аналітики вже активно прогнозують досягнення корейським гігантом рекордних результатів. У всякому разі, операційний прибуток повинен вирости на 30% і досягти рекордного за три роки значення — $14 млрд.

Джерело зображення: reuters

Сукупна виручка корейського конгломерату, як вважають опитані reuters експерти, досягне рекордного значення в $62,7 млрд, продемонструвавши зростання на 11% в річному порівнянні. Оголошення конкуруючою компанією micron слабкого прогнозу на поточний квартал не повинно підірвати довіру інвесторів до компанії samsung, оскільки вона не просто є найбільшим виробником мікросхем пам’яті, але і випускає смартфони, а також надає контрактні послуги з випуску чіпів для сторонніх замовників.

Ціни на мікросхеми оперативної пам’яті в третьому кварталі послідовно зросли на 7,9 %, а ціни на твердотільну пам’ять за цей час зросли на 5,5 %, якщо спиратися на дані trendforce. Аналітики вважають, що в наступному році ціни на пам’ять повернуться до зростання після деякої просадки в кінці цього.

За прогнозами експертів, що випускає напівпровідникову продукцію підрозділ samsung в третьому кварталі збільшив свій операційний прибуток на 79% до $8,3 млрд, чому в чималому ступені сприяла динаміка цін на пам’ять. Контрактний підрозділ компанії повинен був підняти норму прибутку до двозначної величини у відсотках-показник досить гідний для цього виду діяльності. Висока популярність представлених у серпні складних смартфонів galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3, як вважають аналітики, дозволила компанії послідовно збільшити операційний прибуток мобільного підрозділу з $2,7 до $3,1 млрд. До кінця вересня samsung, за деякими оцінками, встигла реалізувати не менше 2 млн примірників пристроїв цих моделей.