Сайт для бізнесу

4-29-2020
В Україні запустили сайт для підтримки бізнесу на час карантину ...

Сайт для бізнесу – найвигідніше вкладення, яке окупається в короткі терміни.

Ми використовуємо новітні технології в роботі і створюємо зручні інтернет-продукти, за допомогою яких наші замовники розвивають бізнес в інтернеті і залучають нових клієнтів. Також хочемо вам порекомендувати apelsun.ua/site-building.html просування

Наступний етап після створення сайту – його просування в Яндекс і Google. Наші SEO-фахівці оптимізують внутрішню структуру ресурсу і забезпечують зовнішню кількість посилань для того, щоб сайт замовника знаходився на перших місцях в пошукових системах.

Ми дбаємо про те, щоб клієнт отримував максимальний обсяг цільового трафіку.

Ми – єдина студія, яка разом зі звітами надає повний список виконаних робіт по сайту, а також такий же список в якості плану на наступний місяць. Таким чином, клієнти завжди знають що, як і навіщо ми робили і на що це вплинуло.
Налаштування реклами

Контекстна реклама – швидкий спосіб залучити зацікавлену аудиторію до своєї пропозиції. Ми налаштовуємо рекламу в Яндекс.Директ і Google.Ads по самим цільовим і “гарячим” ключових запитах, що дозволяє нашим клієнтам отримувати безліч замовлень при мінімальних вкладеннях.
Портфоліо

Ми відкриті до співпраці з бізнесом з різних сфер. Наші клієнти: юридичні та бухгалтерські фірми, рекламно-виробничі компанії, лінгвістичні школи, центри дитячого розвитку, виробники металопрокату, постачальники систем безпеки і багато інших. Дізнатися докладніше про наших роботах ви можете в розділі “Портфоліо”.


Аналізуємо ресурс клієнта за спеціально розробленим чек-листів із більш ніж 60 пунктів. Оцінюємо ситуацію в плані адаптованості сайту до сучасних вимог пошукових машин. Робимо короткий аналіз конкурентів. Розуміємо як влаштована пошукова видача по даній тематиці, робимо письмові висновки в звіті.
Прораховуємо ризики і оцінюємо потенціал сайту і тематики

Спілкуємося, задаємо питання, розуміємо потенціал зростання сайту і рівень сприяння клієнта в даному зростанні. Оцінюємо тематику за різними параметрами: сезонність, динаміка ринку.
Складаємо прогноз, і надаємо клієнту інформацію про можливі шляхи просування

Пакуємо наші ідеї і гіпотези. Узгодимо з клієнтом. Вибираємо оптимальні шляхи розвитку із запропонованих.

1-2 міс.

Перші результати у вигляді зростання позицій і відвідуваності. Підключення системи веб-аналітики.
3-4 міс.

Новий зовнішній вигляд ресурсу, що продають сторінки під різні групи цільової аудиторії. Заявки та продажу.
5-6 міс.

Стабільний потік заявок через сайт. Запропонуємо CRM для контролю продажів і зв’яжемо її з веб-аналітикою.
> 6 міс.

Закріплюємо успішний результат – пропонуємо нові рекламні канали для ефективного просування.