Смарт-годинник samsung galaxy watch 5 можуть працювати на сонячній енергії

48

Компанія samsung дала світу чимало передових технологій, які раніше не існували. Можливо, черговим революційним продуктом стануть смарт-годинник на сонячній енергії. Сонячна батарея буде вбудована в ремінець, тому годинник ніколи не розрядяться. Правда, подібні продукти вже випускали garmin і casio, але якщо за справу візьметься компанія масштабу samsung і все вийде, такий годинник можуть стати значно більш поширеними.

Компактний розмір розумних годин означає, що в них мало місця для батареї. При цьому покупці постійно вимагають розширення функціональності. В першу чергу це відноситься до категорій фітнесу та охорони здоров’я. Наприклад, дуже багато хто б не відмовилися отримати годинник з можливістю вимірювати рівень цукру при діабеті без необхідності колоти пальці голками. На все це необхідна енергія.

Samsung подала патентну заявку на “складається з сонячних елементів декількох типів електронний пристрій” в управління з патентів і товарних знаків сша (uspto) ще в липні 2019 року. У нинішньому січні була подана додаткова документація. У вересні був опублікований патент на 22 сторінки.

Судячи з цього патенту, в ремінці будуть дві сонячні батареї по різні боки від корпусу годинника. Буде застосовуватися полімер з квантовими точками для зміни шляху світла, а різні сонячні елементи будуть виконувати фотоелектричне перетворення. В результаті батареї зможуть накопичувати достатню кількість енергії незалежно від сценаріїв застосування.

Виробник може задіяти різні види сонячних елементів з різними діапазонами довжин хвиль для забезпечення максимальної ефективності підзарядки. Мета полягає в тому, щоб навіть кілька годин перебування на не найсильнішому сонячному світлі вистачило для підзарядки.

Інших підтверджень намірів samsung випустити подібний годинник немає. Як відомо, меншість патентів призводять до появи реальних продуктів. Однак, подача додаткових документів на початку нинішнього року вселяє надію, як і докладна документація.