Як наповнити новий форум відвідувачами

639

Сьогодні кожен день відкриваються нові форуми, які мають на меті стати першими у своїй тематиці. Тільки от на форум відвідувачі чомусь не заходять, а якщо й потрапляють випадкові люди, залишають його, навіть не реєструючись і не залишаючи хоча б одного повідомлення. Наповнюваність це біда для всіх нових форумів.

Як правило, самі жирні теми вже давно зайняті, а стати конкурентом маститим форумів ой як не легко. Потрібно використовувати різні методи, які допоможуть хоч якось привернути користувачів на форум і, може бути, через кілька років вивести його в когорту відвідуваних.

Самий перший крок це реєстрація вашого нового форуму у всіх великих пошукових системах. Важливо, щоб пошукові машини швидше проіндексували ваш форум. Тільки от користь від цього буде тільки в тому випадку, якщо на вашому форумі є хоча б кілька змістовних повідомлень. Ви можете написати повідомлення самі, а можете поступити більш ефективніше найняти фахівців щодо заповнення форуму. Як правило, фахівці це група з кількох людей, які створюють вигляд жвавої бесіди на форумі, причому залишають дуже якісні коментарі по темах. Часом за кількома людьми може ховатися одна людина, що грає за кілька абсолютно різнопланових персон.

Таких наповнювачів унікальним контентом легко сьогодні можна знайти на форумах вебмайстрів або на біржах фрілансерів.

Коли форум, наповнений якісним вмістом, повністю проиндексируется пошуковими машинами, ви вже отримаєте відвідувачів з пошуку, але зареєструвалися серед них буде не так вже й багато. Воно і зрозуміло навіщо щось писати і питати на новому форумі, де відповіді можна тиждень чекати, коли є цілком відвідувані ресурси. Тут вже можна рухатися різними шляхами. Найбільш вірний з них, щоб користувачі були й форум заповнювався, це проведення невеликих грошових раздачек (або призів) найактивнішим членам форуму. Наприклад, ви можете нагородити перших, хто набере 1000 повідомлень або деяке число очок репутації. Зазвичай такі речі завжди приваблюють любителів халяви. Коли перші подарунки будуть роздані, слід прямо натякнути, що попереду ще будуть роздачі халяви. Це підстьобне тих користувачів, які перший раз нічого не отримали.

Рекомендую до прочитання: SEO студія

Також спосіб залучення це елементарний замовлення реклами. Плюс цього способу в тому, що ви отримуєте насправді цільових відвідувачів, а мінус необхідно викласти немаленьку суму для залучення відвідувачів. Хоча, найчастіше, контекстна реклама, розміщена на вашому форумі, повинна виправдати ваші витрати.

Особливо не рекомендую просування свого форуму з допомогою спаму на інших форумах ваше повідомлення із посиланням все одно видалять, а вас можуть забанити. Краще спробуйте написати повідомлення із запрошенням на свій форум найактивнішим учасникам схожих з вашою тематикою форумів. У деяких випадках це досить ефективно діє.

Взагалі, намагайтеся зробити ваш форум дещо відрізняється від інших подібних, всіма силами намагайтеся утримати ваш кістяк користувачів, які будуть рухати ваш ресурс вперед. Пам’ятайте, що форум в першу чергу створений для спілкування людей, яких абсолютно не хвилює який дохід ви від цього маєте, їм важлива комфортність перебування та спілкування на форумі.