Спільнота final fantasy 14 зібралася, щоб віддати данину пам’яті улюбленому акторові озвучення heavensward

22

Гравці final fantasy 14 збираються, щоб вшанувати пам’ять одного з акторів озвучення гри, стівена крітчлоу, який помер у віці 54 років на початку цього тижня. Він був відомий своїми ролями в різних радіосеріалах “доктор хто” і “торчвуд”, а також озвучуванням бана в xenoblade chronicles 2 і додатковими голосами в розширенні world of warcraft”битва за азерот”.

Гравцям final fantasy 14 критчлоу найбільш відомий по виконанню ролі едмонта де фортемпса в heavensward. Його персонаж виступає в ролі оповідача, що оповідає історію за допомогою уривків зі своїх мемуарів. В озвучуванні едмонта крітчлоу постарався на славу, а його розповідь і значення персонажа для багатьох є важливим елементом того, що робить heavensward таким чудовим.

Тому гравці з’їхалися з серверів по всьому світу, щоб зібратися біля маєтку едмонта де фортемпса і віддати данину пам’яті критчлоу. На reddit і twitter з’явилося безліч повідомлень від гравців, в яких показані персонажі, що вишикувалися біля будівлі. Багато з них носять щит будинку фортемпс, а також змінюють титул свого персонажа на “лицар будинку фортемпс”.