Велике зниження цін на rtx 3060 — дивись

32

Вчора пізно ввечері dice підтвердила чутки і оголосила про перенесення виходу battlefield 2042 майже на місяць-з 22 жовтня на 19 листопада. Офіційно оголошена причина-складнощі виробництва, викликані пандемією і, як наслідок, необхідністю роботи у відповідних умовах, далеких від ідеальних.

Найближчим часом dice повинна поділитися з нами новинами щодо нових термінів проведення відкритого бета-тестування шутера, проте інсайдери знову працюють на випередження. Як передає авторитетний інсайдер том хендерсон, проведення відкритого бета-тестування змістилося на два тижні: доступ для попередніх замовлень відкриється 6 жовтня, для всіх інших — 8 жовтня. А ось як довго пройде тестування, поки невідомо, але ризикнемо припустити, що до 10 жовтня включно.

Нагадуємо, в battlefield 2042 ми потрапляємо в недалеке майбутнє, де зможемо покерувати суперсучасної технікою, багато зразків якої ще навіть не прийняті на озброєння, і постріляти з прототипів зброї майбутнього. Природно, без дещиці наукової вигадки не обійшлося: так, наприклад, сеттингом battlefield 2042 стала земля після низки кліматичних катастроф, в результаті яких були знищені десятки держав, а їх колишні громадяни стали так званими неприкаяними, за яких ми і будемо грати в рамках мережевих баталій. Як такої сюжетної кампанії в battlefield 2042 немає — розповідь буде виконано іншим способом.