Як правильно користуватися кальяном.

11-27-2018

Як правильно користуватися кальяном.

Один із найважливіших умов приготування хорошого кальяну – це якісне вугілля. Якщо його підібрати не правильно, то буде просто неможливо насолодитися ароматами кальянного диму. Якщо вибирати між швидко разжигающимся і деревним вугіллям, то в деяких випадках краще зупинитися на першому. Саморазжигающийся вугілля для кальяну значно легше і зручніше у використанні. При його виборі обов’язково потрібно звертати увагу на те, що входить в його склад. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі украинские кальяны.
Якщо ж він на основі селітри, то краще відмовитися від нього, так як він впливає на смак диму при палінні. Зазвичай саморазжигающийся вугілля для кальяну випускається у вигляді таблетки, яка зверху найчастіше покривається селітрою. Існують виробники швидко разжигающегося вугілля, які не додають жодних хімічних речовин на свою продукцію, а виробляють її на основі натуральних і чистих речовин. При курінні він не дасть сторонніх запахів і не зіпсує смакові якості.
Carbopol не примхливий в розпалюванні, для того щоб він горів, його потрібно просто прогріти кілька секунд запальничкою або сірником. Його склад буде прогорати близько однієї хвилини, а після розігріє його. Після підпалу потрібно дочекатися того моменту, коли він добре обгорить, перестане викидати іскри і дим. Не забувайте, що необхідно використовувати спеціальні щипці для кальяну, які допоможуть уникнути опіків і зіпсованої меблів при поводженні з вугіллям. Якщо це не відбувається, то треба на нього подути, а краще дати вугіллю деякий час полежати.