Як раскрутити вк

4-26-2020

Аудиторія Вконтакте велика, доросла і різноманітна. Щоб заплатити менше, арбітражники, замість офіційної біржі, купують рекламу безпосередньо у адмінів пабліков. Але в цьому випадку важливим є охоплення реклами. Його можна недорого і ефективно збільшити в 1,5-2 рази за допомогою накрутки лайків. Раніше орієнтиром була тільки аудиторія спільноти, але поява розумної стрічки дало нові можливості. Також хочемо порекомендувати https://bosslike.ru/kupit-lajki-vk.html

Якщо використовувати особливості цього алгоритму і накручувати лайки від реальних користувачів, ви зможете розширити охоплення записи далеко за межі передплатників конкретного пабліку, в якому купили рекламу. Навіщо накручувати лайки ВК Накрутка-один з найефективніших способів в два і більше разів збільшити охоплення рекламного поста при невеликих витратах. Це важливо для арбітражника: чим більше користувачів побачать рекламу, тим більше трафіку. Після введення “розумної стрічки” Вконтакте зросла важливість “взаємодій”, особливо оцінок публікації і швидкість появи лайків.

У разі видобутку трафіку з ВК покладатися на природну реакцію користувачів нерозумно, краще накрутити оцінки рекламної публікації. Що таке розумна стрічка ВК це алгоритм сортування публікацій Вконтакте, що становить кожному користувачеві індивідуальну стрічку записів. Розумна стрічка працює на основі машинного навчання і враховує безліч факторів. Стара стрічка показувала всі публікації інших користувачів і пабліків, на яких людина підписана, в хронологічному порядку. Записів було багато, але знайти серед них корисне складно. Розумна стрічка на перше місце висуває те, що на думку ШІ буде цікаво користувачеві. Щоб використовувати стрічку з “розумною” сортуванням, потрібно в її Налаштуваннях включити перемикач “спочатку цікаві”.

Для нових користувачів за замовчуванням цей режим включений. Що впливає на формування розумної стрічки Вконтакте Так як мета роботи алгоритму ― забезпечити користувача найцікавішими матеріалами, публікації для стрічки відбираються на підставі аналізу попередньої історії перегляду і реакції людини на прочитані матеріали. Алгоритм ранжирування запису в розумній стрічці враховує соціальні докази (social proof): Інтенсивність взаємодій з записом інших користувачів ― швидке зростання переглядів, лайків, репостов; Кількість взаємодій користувача з попередніми записами спільноти: лайків, коментарів, репостов; Реакція друзів користувача на цю запис та інші публікації співтовариства; Час перегляду запису; Переходи по посиланнях в запису; Формати публікацій, які користувач воліє дивитися.

Це основні критерії, точний і повний список Вконтакте не розкриває. За твердженням представників соціальної мережі, перелік, поєднання і важливість враховуються факторів для кожної пари Користувач-запис унікально. Способи накрутки лайків для збільшення кількості лайків на вашому записі можна використовувати наступні способи: безкоштовна

За ці бали купуєте лайки на свої публікації. Це довго, трудомістко і лайків виходить дуже мало; ви надаєте дані свого аккаунта автоматичного сервісу взаємної накрутки. І бот буде від імені вашого аккаунта ВК накручувати лайки іншим користувачам, а натомість підвищувати оцінки ваших записів. Також є сервіси, де не потрібно надавати пароль від аккаунта, але потрібно встановити спеціальний додаток ВК. Недоліки безкоштовної накрутки лайків ВК використання механізмів безкоштовної накрутки небезпечно і малоефективно.

В автоматизованих системах вам доведеться надати доступ до свого аккаунту. Це ризиковано, тому що ви не знаєте, що робот буде робити від вашого імені. При ручних діях все відбувається довго, а лайків виходить мало. Крім цього, при безкоштовній накрутці ви можете отримати лайки від порожніх акаунтів, які будуть швидко заблоковані. І ваш аккаунт ризикує отримати санкції за накрутку, яка офіційно заборонена. Але найгірше, що оцінки ботів не дадуть вашій публікації підвищення позицій в розумній стрічці ВК.