Яндекс.метрика представила офіційні інтеграції для установки електронної комерції

18

Опція “електронна комерція” в яндекс.метрику допомагає власникам інтернет-магазинів відстежувати не тільки відвідуваність сайту, але і те, як користувачі взаємодіють з товарами і що купують.

Для підключення електронної комерції в метриці в більшості випадків потрібна робота з кодом сайту. Іноді це викликає труднощі у користувачів. Тому команда метрики максимально спростила процес налаштування і створила рішення для швидкого підключення опції на сайтах з популярними cms. Перші плагіни – для wordpress і opencart. У майбутньому ми плануємо додати й інші подібні рішення.

Плагіни ” яндекс.метрика ” для wordpress і opencart-це єдині на поточний момент офіційні доповнення для cms від команди метрики. З їх допомогою можна безкоштовно налаштувати передачу даних електронної комерції без роботи з кодом і встановити лічильник на сайт.

Щоб підключити плагін, потрібно використовувати спеціальні інструкції:

Як налаштувати електронну комерцію на сайті на wordpress. Як налаштувати електронну комерцію на сайту на opencart.

Підключивши плагін, інтернет-магазини зможуть використовувати розширені можливості електронної комерції для аналітики і посилення реклами. Наприклад, зможуть отримати доступ до яндекс.маркет аналітиці і дивитися, як змінюються продажі в галузі в залежності від сезону і географії. Прямо в метриці можна буде стежити за виручкою і середньою вартістю замовлення товарів на маркеті.

Крім того, дані електронної комерції можна враховувати при налаштуванні реклами в директі. Наприклад, нагадувати відвідувачам про переглянуті товари і повертати їх на сайт за покупкою, розширювати аудиторію за рахунок користувачів, схожих на лояльних клієнтів або посилити ефект від смарт-банерів. Також цю опцію можна використовувати в стратегіях директа, наприклад, для стратегії “цільова частка рекламних витрат”.

Дізнатися більше про електронну комерцію можна тут.

Скоро список інтеграцій метрики для популярних cms буде доповнено. Якщо при установці плагіна з’являться питання, можна написати в службу підтримки.