5 класних фішок яндекс.музики для ios, про які ви могли не знати

21

Не так давно я розповідав вам про підписку яндекс.плюс, якою я почав активно користуватися. Природно, я цілком вибрав яндекс.музику в якості основної музичної платформи для себе, залишився дуже задоволений. На жаль, деяких треків не вистачає, але в підтримці мені ввічливо пояснили, що це не залежить від них, і попросили почекати. Я вздовж і впоперек вивчив додаток і знайшов класні фічі, якими залишився задоволений. Тепер приємні фішки яндекс.музики роблять прослуховування в iphone ще цікавіше. Можливо, ви про них не знали. Давайте подивимося.

Розповідаємо про цікаві фішках яндекс.музики, про які ви могли не знати

Живі обкладинки

Хто сказав, що у треку повинен бути нудний нерухомий кавер? в яндекс.музиці, виявляється, є функція живих обкладинок. Під час відтворення пісні на весь екран прогружается зациклена вирізка з відеокліпу на цю композицію, яка в прямому сенсі оживляє її. Така функція є і в apple music, але я їй ніколи не користувався.

Відеофони в яндекс.музиці у високій якості-дивитися приємно

В яндекс.музиці вона здорово реалізована: настільки затягує, що хочеться дивитися знову і знову. При бажанні цю функцію можна відключити в налаштуваннях, якщо не хочете, щоб вона вам муляла очі. До речі, в рекомендаціях можна знайти плейлист, в якому зібрані треки тільки з живими обкладинками, якщо хочете отримати новий досвід за допомогою цієї приємної дрібниці.

Як керувати яндекс.станцією з телефону

Спробуйте управляти відтворенням без підключення по bluetooth

Фішка, якою дуже зручно користуватися навіть без підключення iphone до яндекс.станції по bluetooth. Якщо просите алісу включити трек, то плейлистом можна управляти прямо з телефону, зайшовши в яндекс.музику – у вас відразу відкриється екран, що грає зараз. Це помітно спрощує навігацію по медіатеці і пошуку потрібних треків без підключення до розумної колонці. На моїй яндекс.станції лайт в зв’язці з iphone ця функція працює з невеликою затримкою і лагами, але розробників варто похвалити за саму спробу реалізації.

Включити управління дуже просто, рівно як і відключити функцію.

Відключіться від яндекс.станції, якщо підключалися раніше по bluetooth.

В налаштуваннях яндекс.музики увімкніть повзунок “музика триває”.

Включаємо управління яндекс.станцією без bluetooth

Наш telegram-чат ніколи не спить. Ласкаво просимо!

Прокрутіть вниз і виберіть потрібний пристрій, переключивши повзунок.

Вийдіть з програми і попросіть алісу включити пісню.

Зайдіть в яндекс.музику: побачите, що внизу з’явився рядок з назвою треку, який грає.

Відкрийте цей екран і керуйте відтворенням.

Функція працює з затримкою і невеликими лагами, але це цікавий досвід. Якщо набридне, ви можете відключити її:

Таким чином можна і підключатися до яндекс.станції без bluetooth

Натисніть на значок “пристрої” у верхньому правому куті.

Виберіть» цей телефон «або “airplay і bluetooth”, якщо хочете просто підключитися до колонки.

Таймер сну в яндекс.музиці

Якщо ви, як і я, любите засипати під музику, але не хочете випадково посеред ночі прокинутися під трек scooter, ця функція точно для вас. Хлопці з яндекса люблять такі неочевидні, але корисні штуки. Схожа є в яндекс.електричках, щоб, навпаки, не проспати свою зупинку.

Таймер відключить музику через потрібну кількість часу

  • на екрані «зараз грає» натисніть внизу на значок годинника.
  • встановіть таймер сну, вибравши, через скільки має зупинитися програвання музики.
  • якщо засинаєте занадто швидко або слухаєте бурмочить подкаст, то переключіть повзунок «кінець треку або випуску» в положення «вкл».

Тепер ви будете засипати під улюблену музику, а вона вчасно вимкнеться, щоб не будити вас посеред ночі.

Таким чином зручно дізнаватися про свіжі релізи

На жаль, користувачі стрімінгових платформ часто стикаються з тим, що якась новинка відсутня в базі пісень. У підтримці мені ввічливо порадили включити “отримувати повідомлення «в налаштуваннях і додати виконавця в» вибране”, поставивши лайк в його картці. Таким чином ви отримаєте push-повідомлення, коли у нього вийде новий трек.

Виконавці яндекс.музика

За час, проведений з apple music, я звик до того, що якщо у треку відразу кілька виконавців, при натисканні додаток перенаправляє на одного з них. Складно зрозуміти, за яким принципом, але це неприємний милиця. Сама картка нежива, не можна подивитися обкладинку або підписатися на нього.

В яндекс.музиці є вся інформація про виконавця

В яндекс.музиці все зроблено інакше. Натиснувши на “перейти до виконавця”, у вас вилазить список всіх, хто брав участь в треку. Далі можна вибрати будь-якого і ознайомитися з короткою біографією, підписатися на нього і навіть подивитися фото. Загалом, шалено приємно, що яндекс.музика просвіщає нас без зайвого переходу в браузер.

Мені подобається, що яндекс.музика постійно оновлюється, змінюється інтерфейс, додаються функції. Цим вона набагато цікавіше apple music, від якої не дочекаєшся нововведень.