Анонсовані hdd toshiba ємністю 18 тб з технологією fc-mamr для настільних комп’ютерів і nas

27

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

На цьому тижні toshiba оголосила про перші в галузі 18 тб жорсткі диски з технологією магнітного запису магнітного потоку (fc-mamr), призначені для настільних комп’ютерів та недорогих nas. Накопичувачі x300 і n300 не тільки володіють дуже великою ємністю і поліпшеними характеристиками, але також обіцяють підвищену надійність.

Жорсткі диски toshiba x300 18 тб для настільних пк високого класу, а також жорсткі диски n300 18 тб для nas з вісьмома дисками використовують ту ж платформу, що і жорсткі диски серії mg09 компанії для корпоративних клієнтів. Це платформа третього покоління з гелієвим ущільненням класу 7200 об / хв, оснащена дев’ятьма алюмінієвими пластинами, а також випромінюючим мікрохвильове випромінювання компонентом поруч із записуючими головками, який змінює магнітну коерцитивність носія перед записом даних. Пластини виробляються showa denko kk (sdk) і мають ємність 2 тб, а також щільність запису близько 1,5 тб/дюймов2, яка забезпечується технологією toshiba fc-mamr.

Toshiba офіційно не розкриває показники продуктивності своїх жорстких дисків ємністю 18 тб для настільних пк і nas, але оскільки вони мають ту ж швидкість обертання шпинделя і таку ж щільність запису, що і пристрої серії mg09, очікуйте, що вони будуть пропонувати такі ж високі – 281 мб/с – максимально стійку швидкість передачі даних.

Прагнучи поліпшити роботу з настільними комп’ютерами, жорсткі диски toshiba x300 18 тб оснащені новим механізмом стабілізації, що гарантує “підвищену надійність роботи” (хоча toshiba не говорить тут про датчиках rv або прикріплюється зверху і знизу шпинделі), а також новою технологією кешування з оптимізованим розподілом для підвищення продуктивності. Майте на увазі, що жорсткі диски великої ємності мають досить низьку продуктивність довільного читання / запису на тб (iops-на-тб) і повинні виконувати фонові операції. Оптимізація кешування і розстановка пріоритетів для робочих навантажень – це спосіб зробити такі диски більш чуйними. Однак з якоїсь причини на ці диски поширюється тільки дворічна гарантія.

Що цікаво в жорстких дисках toshiba x300 18 тб, це єдині в світі жорсткі диски для настільних комп’ютерів, в яких використовується технологія магнітного запису з посиленням енергії. В даний час seagate не використовує запис з енергоспоживанням на жодному зі своїх накопичувачів ємністю 18 тб, тоді як western digital формально не позиціонує свої продукти wd gold 18 тб і ultrastar 18 тб (які використовують epmr) для настільних комп’ютерів. Очевидно, що багато робочих станцій все ще використовують жорсткі диски корпоративного рівня на 18 тб для об’ємного зберігання, але ці диски не оптимізовані для робочих навантажень настільних комп’ютерів і досить гучні.

Як зазначалося вище, жорсткі диски toshiba n300 ємністю 18 тб призначені для nas з вісьмома жорсткими дисками. Для забезпечення стабільної роботи в умовах вібрації ці жорсткі диски оснащені вбудованими датчиками rv для компенсації ефекту обертальної вібрації, а також відповідної прошивкою. Жорсткі диски розраховані на робоче навантаження до 180 тб на рік і мають трирічну гарантію.

Компанія toshiba не оголосила про рекомендовану виробником ціну для своїх накопичувачів x300 або n300 ємністю 18 тб, але повідомила, що вони будуть доступні десь в четвертому кварталі цього року.