Файтинг spiderheck про бої павуків на лазерних мечах вийде в 2022 році на пк і консолях, але спробувати гру можна вже зараз

80

Видавництво tinybuild в рамках вересневої онлайн-презентації tinybuild connect представило spiderheck — динамічний файтинг про бої павуків на лазерних мечах і інших нехарактерних для арахнідов видах зброї.

Джерело зображень: tinybuild

За створення spiderheck відповідає латвійський розробник-одинак увіс зведріс (uvis zviedris), також відомий під псевдонімом neverjam. Tinybuild допоможе йому з тестуванням, маркетингом та іншими аспектами виробництва.

“[співпраця з tinybuild] допоможе мені зосередитися на тому, щоб “просто робити хорошу гру”, в той час як вони займуться всім іншим”, — свідчить публікація зведріса з нагоди анонсу в steam.

Що стосується самої гри, то spiderheck запропонує влаштовувати смертельні дуелі з друзями або разом битися з полчищами ворогів, використовуючи лазерні мечі, гранати, ракетні установки і павуковий телекінез.

Повідомляється, що в spiderheck буде інтуїтивно зрозуміле управління, заснована на фізиці бойова система, що приводить “до цілого ряду крутих і до смішного незграбних моментів”.

Скріншоти spiderheck

Крім іншого, в spiderheck обіцяють одиночний і багатокористувацький pve-режими і локальний pvp-мультиплеер. Заявлена підтримка аж до чотирьох геймерів.

Реліз spiderheck очікується в 2022 році на pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Слідом за анонсом в steam стартувало тестування гри. Запросити доступ можна на її сторінці.