Marvel’s spider-man 2, god of war ragnarok і marvel’s wolverine — найпопулярніші ігри з playstation showcase 2021

101

В минулий четвер, який в нашій редакційній новинній стрічці плавно перетік в п’ятницю, sony провела захід playstation showcase 2021, на якому показала просто непристойно і несподівано багато «придатного» контенту. Саме на цьому заході були офіційно анонсовані ремейк star wars knights of the old republic, pc-версія uncharted 4 і uncharted the lost legacy, а також дві нові ігри у всесвіті marvel — spider-man 2 і wolverine.

Останні дві, а також god of war ragnarok, трейлер якої вперше показали саме на playstation showcase, стали найпопулярнішими іграми з числа показаних на даному заході.

Анонсуючий трейлер marvel’s spider-man 2 удостоївся 8,7 млн переглядів на youtube, прем’єрний трейлер god of war ragnarok — 5,1 млн переглядів, ну і marvel’s wolverine про росомаху — 2,5 млн переглядів. Додатково варто відзначити star wars knights of the old republic remake, чий трейлер з 2,4 млн переглядів лише трохи недотягнув до третього місця.

По всій видимості, до the game awards 2021, яка традиційно пройде в кінці року, великих, глобальних ігрових заходів в цьому році вже не буде. Існує деяка надія на tokyo game show 2021, яке пройде в кінці вересня — початку жовтня, але на великі анонси в його рамках ми б не розраховували.