Материнська плата gigabyte z690 aero d зі строгим дизайном здалася на фото

22

Продукти серії aero компанії gigabyte розраховані на користувачів творчих професій, яким подобаються відеоігри. Для них виробник підготував нову материнську плату z690 aero d, яка може лягти в основу системи на базі нових процесорів intel core 12-го покоління.

Джерело зображення: techpowerup

Новинка володіє дуже привабливим строгим дизайном, який створюється за рахунок комбінації чорного текстоліту друкованої плати і світлих алюмінієвих радіаторів охолодження підсистеми живлення процесора, чіпсета і такого ж світлого кожуха, що прикриває елементи зовнішніх роз’ємів введення-виведення.

Точні характеристики плати поки невідомі, проте можна відзначити, що новинка оснащена декількома роз’ємами m. 2 для nvme-накопичувачів, чотирма роз’ємами для озп стандарту ddr5, а також трьома роз’ємами pcie x16, два з яких, судячи з усього, підтримують новий стандарт інтерфейсу pcie 5.0 і працюють в режимі x8/x8 при установці двох відеокарт, а третій використовує стандартний pcie 3.0.

Як і інші продукти серії aero від материнської плати gigabyte z690 aero d можна очікувати наявності безлічі різних зовнішніх роз’ємів і підтримки високошвидкісних мережевих стандартів дротової і бездротової передачі даних, включаючи wi-fi 6e.