Notepad++

85

Notepad++ – абсолютно чудовий текстовий редактор, призначений, в першу чергу, для програмістів. Вважається одним з кращих текстових редакторів для windows. Програма включає підтримку синтаксису десятків мов програмування і розмітки і включає безліч функцій для зручної роботи з проектами. Рекомендується завантажити notepad++ розробникам всіх спеціалізацій і навіть тим користувачам, кого просто не влаштовує скромний функціонал програми «блокнот» зі складу windows.

Можливості: підтримка синтаксису великої кількості мов програмування і розмітки; перетворення між windows/unix/mac форматами; різні кодування; потужні функції пошуку з автозаміну; карта документа; друк; авто-завершення слова, що набирається; макроси; плагіни; зручний інтерфейс на основі вкладок, цілий набір додаткових зручностей і т. П. Важливо відзначити, що в програмі безліч дрібних, відмінно продуманих, зручностей, за які користувачі і люблять цей текстовий редактор.

Notepad++ випускається в двох версіях-стандартної і мінімальної. Мінімальна версія містить тільки файли необхідні для запуску програми і в ньому відсутні додаткові плагіни, теми оформлення, локалізації (включений тільки англійська мова) і система автоматичного оновлення, які присутні в повній версії програми. Така версія запускається і працює швидше, а дистрибутив займає набагато менше місця.

Залишається додати, що програма має малий розмір дистрибутива, скромненько споживає ресурси (запускається миттєво) і поширюється на основі відкритих вихідних кодів.