Завантажити простий і безкоштовний брандмауер

87

Tinywall — простий і доступний брандмауер для операційної системи windows — програма для обмеження доступу в інтернет стороннім програмам.

Tinywall, як і всі інші брандмауери, служить для обмеження доступу в інтернет програмам. Стандартний режим роботи-блокування всіх з’єднань, крім зазначених в білому списку. Активний брандмауер, за замовчуванням, блокує весь вихідний трафік, крім набору довірених, добре відомих програм (наприклад,google chrome,skype і т.п.). Користувач повинен самостійно поповнювати список виключень програмами, яким хоче дати доступ в інтернет.

Примітно, що tinywall не видає спливаюче віконце з пропозицією дозволити/заблокувати для кожного нового з’єднання, як це заведено у інших фаєрволів. Користувач повинен сам звернутися до списку винятків і додати потрібну програму. Розробник вважає, що такий підхід дозволить уникнути бездумних дозволів на з’єднання. Додавати програми в білий список можна по виконуваному файлу або імені/вікна процесу. Також є функція пошуку по системі, яка запропонує список програм, а користувач вибере ті, яким потрібно дозволити доступ в інтернет і система автоматичного навчання брандмауера.

У програми зручний інтерфейс-доступ до всіх функцій здійснюється через іконку в треї. Там є ряд швидких дій для перемикання режиму роботи, індикатор поточної передачі даних і доступ до списків виключень. Все просто і зрозуміло.

Розробник позиціонує свою програму як некомерційний продукт, створений на радість людям. Tinywall повністю безкоштовний, не містить рекламу, не включає розширеної платної підписки і не збирає статистику. При цьому, програма постійно оновлюється, включаючи нововведення і виправляючи помилки.