Завантажити безкоштовно чудовий переглядач графічних файлів

41

Xnview – один з найпопулярніших переглядачів графічних файлів. Програма має нескладний і дуже зручний інтерфейс, високу швидкість роботи, підтримує перегляд всіх відомих графічних форматів, вміє конвертувати всі популярні формати між собою, підтримує кілька скромних фільтрів і ефектів, підтримує доповнення (для додавання в програму нових функцій) і плагіни (для підтримки форматів), включає функції створення слайдшоу, вміє отримувати зображення з камери і сканера, а також має набір всіляких зручностей на всі випадки життя.

Варто відзначити, що xnview підтримує 500 різних форматів файлів, що саме по собі примітно і є абсолютним рекордом серед графічних вьюверов (тут варто зауважити, що 90% пропонованих форматів нікому непотрібні і про них знають тільки самі розробники). Загалом, хороша і корисна програма, яку можна сміливо рекомендувати.

Xnview поширюється в 3-х версіях. Версія standard є базовою і підійде більшості користувачів, версія minimal включає лише найнеобхідніших функцій, а версія extended, крім стандартного набору, включає деякі додаткові інструменти і плагіни.