Новости Санкт-Петербургского государственного электротехнического университета “ЛЭТИ”

418

25 грудня 2017 експертна рада Стипендіальної програми Володимира Потаніна завершив роботу по оцінці заявок, поданих на перший етап студентського конкурсу. За підсумками I туру вісім студентів LETI стали фіналістами конкурсу. Ми розповімо про Новости Санкт-Петербургского государственного электротехнического университета “ЛЭТИ”.

Конкурс проводиться з метою підтримки найбільш здібних і соціально активних студентів магістратур провідних вузів Росії. У число фіналістів студентського конкурсу Стипендіальної програми Володимира Потаніна увійшли магістранти 1 курсу LETI:

Брикова Ольга Ігорівна, ФКТИ
Гришина Катерина Юріївна, ФІБС
Квиндт Павло Олександрович, ФІБС
Кирилов Віталій Віталійович, ФРТ
Колесніков Владислав Володимирович, ФІБС
Овсепьян Артур Левонович, ФІБС
Степанова Марія Сергіївна, ФІБС
Черкасова Валерія Андріївна, ФКТИ
«В цьому сезоні магістранти продемонстрували підвищений інтерес до конкурсу – кількість заявників зросла на 20% порівняно з минулим роком. В умовах конкурсу з’явилися нові змістовні елементи, що допомагають шукачами орієнтуватися на результат і максимально розкрити свій потенціал. Бажаємо удачі півфіналістам і чекаємо зустрічі на відборах».

Менеджер проектів Фонду Володимира Потаніна Дар’я Болотинская
У 2017/18 навчальному році у стипендіальному конкурсі взяли участь студенти з 74 російських університетів. Інтерес до конкурсу виявили 6731 осіб, до участі були допущені 3852 заявки. У другий тур за результатами заочної експертизи пройшли 1945 людина.

Очні тури у форматі ділових ігор і форсайтов пройдуть у восьми містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Владивостоці, Казані, Красноярську, Ростові-на-Дону, Томську і Тюмені.

За підсумками двох турів стипендіального конкурсу експерти визначать 500 переможців, які будуть отримувати іменну стипендію Володимира Потаніна в розмірі 20 000 рублів, починаючи з лютого 2018 року і до закінчення навчання в магістратурі.