Новий трейлер космічного екшену chorus розкриває деталі сюжету і повідомляє дату релізу

37

Розробники з fishlabs спільно з видавництвом deep silver представили новий трейлер chorus, в якому вся увага приділена сюжету і окремим геймплейним особливостям. У представленому відеоматеріалі також міститься інформація про точну дату виходу гри.

Chorus – це історія про світ, в якому людство давно освоїло космос і вільно по ньому переміщається в пошуках пригод. Головну героїню звуть нара, вона колись була членом темного культу, але тепер вступила в боротьбу проти нього. У благородних справах дівчині допомагає “форсейкен” – розумний (навіть занадто) корабель, з яким вона може синхронізувати свою свідомість.

Як ви розумієте, тісна взаємодія з “форсейкеном” – ключова механіка в chorus. Головною героїні нарі потрібно прокачувати озброєння і технічне оснащення корабля, паралельно розвиваючи свої ментальні здібності.

У грі можна буде не тільки брати участь в боях на просторах безкрайнього космосу, а й досліджувати окремі локації в пошуках всякого.

Chorus надійде в продаж 3 грудня, попередньо замовити проект можна вже зараз в steam, egs, microsoft store і ps store. Якщо ви купите гру прямо зараз, то отримаєте в якості бонусу вигляд для «корабля старійшини» і парочку скінів для різного озброєння.