Опубліковано релізний трейлер гри rustler

81

У зв’язку з виходом гри rustler на playstation 5, xbox series,playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam) издательmodus games і студія jutsu games опублікували релізний трейлер.вартість гри в playstation store становить 2149 рублів, в microsoft store — 30 доларів, ав eshop — 2 249 рублів.

Rustler — це гра в жанрі екшен з відкритим світом і видом зверху,яка віддає данину поваги старому доброму стилю і ігровомупроцесу gta і поєднує його з історично неточним середньовіччямсеттінгом. Грайте в ролі гая, батьки якого не були слишкомсообразітельнимі. Випробуйте феодальну несправедливість, інквізицію, полювання на відьом і приєднайтеся до великого турніру.зустрічайте відважних, але неймовірно дурних лицарів. Виконуйтемножество заплутаних місій і завдань або ігноруйте те, чегохотят від тебе інші, і принесіть хаос в села і міста.пересувайтеся на краденому коні або своїх двох. Боріться з монстром або автоматичним арбалетом. Все це приправлено недоречним стилем монті пайтона.

будьте сміливо-лисим-головорізом в середньовічній пісочниці світ rustler наповнений гумором, анахронізмами і відсиланнями кпоп-культурі. Вас ніколи не штрафували за те, що коня припаркував під знаком? хочете поєдинок в клітці на арені середньовічних бойових мистецтв? а, може, прокачати свого коня? як щодо вступу всекту круглоземців?

сійте хаос в стилі старої школи використовуйте мечі, списи, какашки і арбалети. Хочете стати більш ефективним? спробуйте святі гранати або… Коня. Немає нічогобільш смертоносного, ніж копита, що скачуть в твою сторону. Илидрифтующая віз.

приділіть кожного, щоб виграти половину королівства бідному селянину потрібно проявити творчий підхід, щоб виграти гранд турнір ™ . Створюйте дивні союзи, обманюйте ворогів і викопуйте скелети динозаврів в легкому, зрозумілому для розуміння сюжеті.

наймайте бардів для музичної підтримки бард може бути вашим пітним особистим радіо. Він не тільки не кинетьвас, навіть у розпал найкривавіших конфліктів, але і змінітьдинамічність вашої музики в залежності від того, що відбувається наекрані. Більш того, ви завжди можете змінити мелодію, попросивши її кулаком в обличчя.

багато конячок запускайте корів в небо, наряжайтесь в стражники або навіть самусмерть, спалюйте цілі купи травички, малюйте на полях непристойныеформы, відбивайтеся від варти, вирізавши половину міста… І це лише частина того, що можна зробити в rustler.