Polestar представила прототип відкритого вантажного електроскутера

80

Бренд polestar, що належить volvo, ще ранньою весною цього року продемонстрував рендери електричного гібрида ручної тачки і електричного скутера. На відміну від багатьох проектів виявилося, що компанія довела ідею до технічної реалізації і представила робочий прототип re:move.

Engadget.com

Зовні триколісний віз мало змінився з березня — за тим винятком, що тепер це не 3d-рендер, а реальний і дуже корисний в деяких випадках транспорт. По суті re:move являє собою типовий електроскутер зі швидкістю до 25 км/год і акумулятором ємністю 2,2 квт·ч.

При цьому re: move здатний перевозити близько 180 кг (раніше виробник обіцяв вантажопідйомність близько 270 кг). У багатьох випадках модель може служити кращою альтернативою фургонам-ширина моделі становить близько 70 см, тому вона легко підійде для деяких доріжок, призначених спеціально для мототранспорту і легко обійде пробку в потоці машин. Користувач може розраховувати на завжди палаючу підсвічування, наявність гальмівних вогнів і можливість подати звуковий сигнал.

Engadget.com

Поки polestar, що випускає не найдешевші електромобілі, не повідомила, як скоро вона почне масове виробництво re:move, чи відбудеться це взагалі і скільки в такому випадку буде коштувати модель. В теорії новинка може користуватися великим попитом в місцях з теплим кліматом або влітку для доставки всіляких замовлень кур’єрами.