Просування ресурсів з системою SAPE

441

Характеристика даної системи з точки зору просування ділиться на дві головні позиції: внутрішня оптимізація і зовнішня оптимізація. Більше проблем у співробітників оптимізаторів з зовнішньої оптимізацією. Болючим питанням є де – ж взяти посилань. Їх можна отримати кількома способами: обмінятися з іншими ресурсами, зареєструватися в більшості каталогів, розіслати статті і прес – релізи з посиланнями на ваш сайт, придбання посилань.

Конкуренція на просторах інтернету стрімко зростає, минув час, коли безкоштовні варіанти видобутку посилань, каталоги, статті, обмін, вже не актуальні – їх зживають конкуренти з платними послугами посилань, зазвичай скуповують посилання на самих популярних сторінках ресурсу, головній сторінці, або так званими мордами.

Платні посилання теж мають свої мінуси, по – перше, розцінка велика, ростуть бюджетів, потім, пошукові системи активно ведуть боротьбу з купленими мордами всілякими способами, що знизить ефективність посилань, а ви в свою чергу втратите свої гроші. Також не виключені технічні збої, коли в базі не перебувати кілька авторитетних посилань, починають здавати позиції. Як же бути в такій ситуації? Де взяти достатню кількість нормальних посилань, які б трималися в базі, налажения фільтрів? А якщо на ресурсі посилання розміщувати не можна, ви не зможете просувати свій ресурс з допомогою посилань і статей. Де ж їх взяти без напрягу для бюджету. SAPE вирішить ваші питання – тут можна купити безліч посилань починаючи з внутрішніх сторінок (мінімальна ціна 1 цент в місяць) величезна база незалежних ресурсів. Даний спосіб є самим безпечним, економним, ніж купувати посилання з головних сторінок або платити лінк – майстру за обмін.

Ще з моменту тестування система Sape.ru здатна просувати такі тематичні сайти як ноутбуки, дизайн інтер’єрів, і менш конкурентно здатних тим, при цьому бюджет рекламної компанії не склав більше 100 доларів.

Рекомендую до прочитання: Статті для сайту

У чому ж привабливість цієї системи для власників ресурсів?

Давно не таємниця, що джерелом фінансової підтримки некомерційних проектів здійснюється продажу посилань з головної сторінки. Власники або веб – майстри реєструються у всіляких біржах посилань і ведуть продаж на першій сторінці, ризикуючи потрапити в руки різних санкцій за безліч посилань, віддають виручку брокером, вони шукають покупців, який деколи можуть і не оплатити.

Sape.ru вдало вирішить ваші проблеми – з низькою комісією близько 10%, проглядається моніторинг рахунку споживача, відлік розміщення починається відразу. Є можливість продажу посилань з внутрішніх сторінок.

Ці гроші дозволять зайнятися своєю справою, повністю концентруватися на своїй справі для користувачів.

Можна підкреслити три позиції системи.

Продаж посилань для користі отримання прибутку. Збільшуючи дохід з сайту в кілька разів.

Купити посилання для просування ресурсу. Завдяки продуманої цінової політики розцінка середнього сайту не перевищить 60 доларів за місяць. А яка економія часу!

Звичайно – ж, не обійтися без грошового обміну посиланнями, цивілізованого. Якщо ви хочете просувати свій ресурс з допомогою Sape – це сучасний і надійний інструмент. Веб – майстер здійснює продаж посилань зі свого ресурсу, як додатковий вид заробітку з сайту. Купуючи незаперечні переваги перед іншими власниками ресурсів.