ВТопе Платинум – безпечна накрутка ВКонтакте

480

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитися з вами новинкою на ринку інтернет-сервісів – ВТопе Платинум. Вчора на пошту прийшов лист рекламного характеру з проханням зареєструватися і протестувати даний сервіс. Зазвичай, листи з такими пропозиціями я дивлюся і читаю, але реєструватися не поспішаю, але тут була пропозиція, від якої важко відмовитися, запропонували 500 живих передплатників в групу Вконтакті. Тут вже нікуди не дінешся, треба тестувати. Тим більше, що за запевненнями самих розробників – це інноваційна технологія накрутки ВКонтакте. На відміну від більшості подібних сервісів для накрутки ВКонтакте, ВТопе Платинум не побудований на реалізації простого обміну обміну.

ВТопе Платинум – найбільш безпечна та якісна накрутка живих користувачів ВКонтакте

Як пишуть на офсайті програми, було витрачено багато часу на створення і відпрацювання абсолютно новою технологією, за допомогою якої накрутка ВКонтакте відбувається швидко, якісно і безпечно: без ботів, собак і списувань. Як кажуть, час покаже, але для початку все дуже навіть не погано. Як і було обіцяно, 500 користувачів я отримав досить швидко.

Нам пропонують наступне:

Перше і найважливіше, на мій погляд, це 100% живі користувачі. На даний момент часу, жодна компанія не може похвалитися такою якістю накрутки. Все робиться абсолютно прозоро і природно, тому, численні фільтри соціальної мережі ВКонтакте просто не в змозі відстежити це.

ВТопе Платинум - Превосходное качество

Друге – це швидкість. Пропонують нам до 20 000 живих передплатників (не ботів) на добу під ВКонтакте. В якості порівняння наводиться приклад таргетингової реклами, за допомогою якої можна отримати до 10000 користувачів на добу, не кажучи про звичайні методи накрутки, при яких можна вичавити максимум 500 чоловік в добу. Для тих, кому потрібен швидкий старт – дуже не погано, чи не правда?

Рекомендую до прочитання: Twidium – сервіс для массфолловинга

Скорость накрутки ВТопе Платинум

Третє – сервіс ВТопе Платинум відрізняє від звичайної накрутки Вконтакте, те, що в результаті ми отримуємо не просто “живих” передплатників, але і реально активну аудиторію. Завдяки чому у нас в групах відразу з’являються лайки, коментарі, репости. Це в результаті призведе до того, що ми отримаємо потенційних клієнтів.

Тепер про головне – скільки все це коштує. Нас запевняють, що платимо не просто за звичайну накрутку “ботів”, кількість яких, може бути почне залучати реальних людей і то не факт. Оплата йде за реальних користувачів соціальної мережі Вконтакте. Розробники повністю впевнені в якості наданої послуги. Стопроцетно відповідають за все, що пропонують:

 • в групі не буде списувань
 • в групі не буде заблокованих користувачів і ботів
 • в іншому випадку нам повернуть витрачені гроші.

Разумные цены ВТопе Платинум

На питання, який може виникнути у багатьох, чому так дорого, відповідь наступна: для створення і підтримки цієї накрутки щодня йде величезна кількість ресурсів. Якщо розробники знизять ціни до середньоринкових, то будуть працювати у збиток. Та й живі користувачі все таки подорожче будуть :)

Заборонені, для накрутки ВКонтакте, тематики:

 • матеріали для дорослих
 • насильство
 • расизм
 • накрутка
 • фішинг
 • шахрайство в будь-якому вигляді
 • закриття групи
 • а також все, що суперечить законам РФ.

Підіб’ємо підсумок:

 • ВТопе Платинум – найдосконаліша накрутка учасників у групи і паблики ВКонтакте. Це єдина накрутка, в якій ви отримуєте реальних користувачів Вконтакті, а значить активну аудиторію і потенційних клієнтів.
 • На даний момент ВТопе Платинум випробували понад 500 клієнтів ВТопе і були вражені якістю накрутки. Коштувати помітити, що за весь цей час не було жодного списування, заблокованих користувачів чи ботів.
 • Вже зараз кожен бажаючий може скористатися нашою новою накруткою і переконатися в якості особисто. Посилання на сайт http://vto.pe/platinum