Razer називає huntsman v2 найшвидшою в світі ігровою клавіатурою

100

Компанія razer анонсувала клавіатуру huntsman v2, спроектовану для вимогливих любителів ігор. Крім того, представлена її зменшена версія huntsman v2 tenkeyless.

Тут і нижче зображення razer

У пристроях серії застосовуються оптичні перемикачі razer linear optical switches другого покоління, в яких з’явився спеціальний силіконовий демпфер для гасіння небажаних звуків. Реєстрація натискань здійснюється з використанням інфрачервоного променя.

Крім того, реалізована система razer hyperpolling technology, що забезпечує частоту опитування до 8000 гц. Razer стверджує, що huntsman v2-це найшвидша ігрова клавіатура у світі.

Новинка отримала багатофункціональне колесо управління multi-function digital dial і чотири додаткові настроюються мультимедійні кнопки. Реалізована фірмова багатобарвне підсвічування razer chroma rgb з палітрою з 16,8 млн відтінків.

Засоби n-key roll-over with anti-ghosting забезпечують коректне розпізнавання великої кількості одночасно натиснутих кнопок. До речі, заявлений термін служби клавіш становить 100 млн спрацьовувань.

Новинка вже доступна для замовлення за орієнтовною ціною 200 доларів сша. Версія huntsman v2 tenkeyless без блоку цифрових кнопок в правій частині і без колеса управління обійдеться в 160 доларів.