Розробники call of duty: vanguard представили новий трейлер і подробиці мультиплеєра

96

Видавництво activision і студія-розробник sledgehammer games в офіційному блозі call of duty представили новий трейлер і додаткові подробиці мультиплеєра військового шутера call of duty: vanguard.

Джерело зображень: activision

У мережевій складовій call of duty: vanguard на запуску обіцяють 20 карт-16 основних (для team deathmatch, kill confirmed, domination і search&destroy), чотири для gunfight і «єдиний досвід» champion hill.

Крім champion hill, в call of duty: vanguard з’явиться ще один новий режим — patrol (за основу був узятий hardpoint) із завданнями і постійно переміщається зоною очок, яка тримає оперативників в русі.

Крім того, мультиплеер call of duty: vanguard запропонує руйнується оточення (можна буде пробивати дірки в деяких місцях, вибивати двері з вікнами), а також систему укриттів для, наприклад, стрільби наосліп.

Додатково в call of duty: vanguard дебютує система ритму боїв, яка дозволить при підборі багатокористувацького матчу визначитися з відповідною категорією режимів: «тактична гра», «штурмова», «бліц» або «все».

В рамках раннього доступу до» беті ” на ps4 і ps5 (з 10 по 13 вересня) користувачам дадуть спробувати три нові карти (hotel royal, red star, gavutu), режими team deathmatch, domination, kill confirmed, patrol і champion hill.

Call of duty: vanguard надійде в продаж 5 листопада поточного року для pc (battle.net), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Відкрите бета-тестування гри пройде з 18 по 20 вересня на всіх цільових платформах.