Розробники grid legends відмовляються від мікротранзакцій на користь сезонного контенту

35

Оскільки codemasters тепер належить ea , багато хто очікував, що майбутні ігри британських розробників, такі як майбутня grid legends , відразу ж зануряться в безодню мікротранзакцій і представлять все, від бойових пропусків до магазину, наповненого скінами автомобілів і опціями кастомізації.

Що ж, схоже, що це не так, оскільки в grid legends немає мікротранзакцій. Як було підтверджено сьогодні в презентації геймплея від codemasters, студія замість цього вибирає річний план dlc, який включатиме чотири випуски контенту протягом перших 12 місяців гри.

Ці чотири сезонні набори контенту з’являться після випуску grid legends і будуть доступні для гравців, які придбали deluxe edition гри або сезонний абонемент. Ці випуски ще не описані повністю, але вони будуть включати в себе нові сюжетні шляхи, нові треки, ігрові режими і багато іншого. Крім контенту, власники deluxe editions отримають доступ до mechanic pass, який дає постійний множник збільшення пробігу вашим транспортним засобам.

Але якщо ви не хочете витрачати додаткові гроші, гравці отримують доступ до безкоштовних щотижневих і щомісячних випробувань і нагород, з додатковими нагородами, пропонованими для власників deluxe edition і сезонних пропусків.