У вівторок 5 жовтня росія запускає на мкс першу знімальну групу-обійшовши nasa і тома круза

26

Російське космічне агентство, роскосмос, планує запустити знімальну групу з двох осіб на міжнародну космічну станцію (мкс) на ракеті “союз” наступного тижня. Актриса юлія пересільд і режисер клим шипенко піднімуться на борт космічного корабля разом з космонавтом антоном шкаплеровим, який стартує з казахстану о 4:55 ранку за східним часом у вівторок.

Для шкаплерова це буде четвертий політ у космос, коли він пілотуватиме космічний корабель. На космічній станції пересільд і шипенко планують провести 10 днів, знімаючи фільм на частині, що належить росії, за допомогою космонавтів.у фільмі, який називається “виклик”, пересільд грає лікаря, який відправляється на мкс, щоб врятувати космонавта.

У фільмі, який називається “виклик”, пересільд грає лікаря, який відправляється на мкс, щоб врятувати космонавта, повідомляє джерело.

“я не боюся”, – сказала пересільд на недавній прес-конференції. Тим не менш, додала вона, “страх – це нормально”.

В рамках своїх тренувань пересільд здійснила політ на параболічному літаку, який літає по дузі вгору і вниз, імітуючи мікрогравітацію на мкс протягом приблизно 30 секунд за раз.

“перші дві секунди страшно”, – сказала пересільд, за словами times. “потім це чудово”. Актриса поділилася, що їй доведеться зіткнутися з труднощами під час космічної зйомки. Зокрема, вона буде самостійно робити грим і обходитися без світлотехніків і звукооператора.

За визнанням шипенка, його завдання-показати відчуття космосу очима звичайної людини-медика, яку зіграє юлія пересільд. “ми хочемо, щоб кожна людина була трохи схожа на нашого героя, – зазначив він, – щоб через її гру кожен зміг випробувати відчуття космічної подорожі”. Три космонавти зіграють у фільмі епізодичні ролі.

Юлія може випередити тома круза і стати першим актором, що знявся в космосі. Минулого року в nasa оголосили, що ведуть переговори з крузом про зйомки фільму на мкс, але терміни так і не були опубліковані.

Через кілька місяців роскосмос оголосив про свою власну космічну кіномісію і оголосив про проведення кастингу актрис для участі у фільмі. В результаті агентство обрало кандидатуру пересільд і змінило графік космічних польотів, щоб зробити можливим запуск в жовтні.

Юлія пересільд і клим шипенко повинні повернутися на землю на іншому космічному кораблі “союз” 16 жовтня і приземлитися в казахстані відразу після півночі за східним часом на наступний день. Антон шкаплеров залишиться на борту станції для виконання свого шестимісячного чергування, а космонавт олег новицький завершить своє чергування і повернеться додому разом зі знімальною групою.

Астронавт наса марк ванде хей і космонавт петро дубров, які вирушили на мкс разом з олегом новицьким, поступаються свої місця для повернення актриси і режисера. Вони повернуться на землю в березні, провівши в космосі майже рік. До того часу політ ванде хей стане найдовшим космічним польотом, коли-небудь досконалим американцем, побивши попередній рекорд, що належав астронавту скотту келлі.

“я не думаю, що це дійсно мій рекорд – я думаю, що він буде належати всій команді”, – сказав ванде хей в інтерв’ю insider в серпні. “це просто ще один крок вперед для людства. Я також не очікую, що це буде рекорд, який протримається дуже довго, тому що ми весь час робимо щось більш значне і краще”. Один рік у космосі буде “краплею в морі в порівнянні з польотом на марс”, – додав він.

2021 рік-рік космічних мандрівників-любителів .

Пересільд і шипенко приєднаються до нової категорії космічних туристів і астронавтів-аматорів.

У липні мільярдер річард бренсон здійснив політ до кордону космосу, випробувавши на собі мікрогравітацію, пробувши там кілька хвилин на борту космічного літака, побудованого його компанією virgin galactic. Потім, всього через дев’ять днів, джефф безос піднявся на межу космосу на космічному кораблі new shepard, розробленому компанією blue origin, яку він заснував у 2000 році.

Раніше цього місяця spacex запустила на орбіту свій перший туристичний екіпаж. Мільярдер джаред айзекман зафрахтував космічний корабель crew dragon компанії для триденного польоту. До складу екіпажу, що отримав назву inspiration4, увійшли айзекман і ще три людини, жоден з яких не є професійним астронавтом. Тим не менш, команда пройшла майже шестимісячну підготовку, щоб керувати космічним кораблем.

Нові аматорські польоти в космос ще попереду. У грудні японський мільярдер юсаку маедзава планує відправитися на космічному кораблі “союз” на мкс.

Потім у лютому spacex планує запустити на космічну станцію трьох комерційних клієнтів і одного професійного астронавта для компанії axiom space.