Vikings 5.2.4

33

vikings – загадковий світ вікінгів, де царюють свобода і сила, страх і жорстокість. Стати тим, хто поведе славних воїнів в бій, щоб панувати над світом, показати, хто є наймогутнішим завойовником серед безлічі гравців з усього світу. Будуйте величний палац, приймайте участь у переможних походах, примножуйте свою доблесну армію і поповнюйте казну, захоплюючи багату здобич. Почніть епоху рішучих завоювань, лютих битв і блискучих подвигів прямо зараз.

Спробуйте себе в ролі мужнього і мудрого ярла, якого будуть поважати і боятися. Відмінна графіка, захоплюючий сюжет і динамічні битви підкорять вас з перших хвилин гри.

Важливо: гра ” vikings: war of clans» абсолютно безкоштовна, проте для більш цікавого ігрового процесу ви можете придбати різні предмети за гроші. Якщо ви не бажаєте використовувати таку функцію, то встановіть пароль від випадкових покупок в меню додатків google play store. Пам’ятайте, що ви повинні бути старше 13 років для того, щоб завантажити і грати в «vikings: war of clans».