Власники divinity: original sin 2 на ipad тепер можуть переносити файли збереження зі steam і навпаки

88

Бельгійці з larian studios в даний момент активно займаються створенням контенту для baldur’s gate 3, яка (поки ще) числиться в ранньому доступі steam. Але розробники дали зрозуміти, що не забувають про власників інших своїх ігор, що вийшли раніше.

Реклама

Так, divinity: original sin 2 для ipad тепер підтримує крос-прогресію і крос-збереження зі steam. Тобто, гравці тепер зможуть спокійно і вільно перемикатися між pc і ipad, продовжуючи свою подорож рівно з того моменту, на якому зупинилися. Нагадаємо, підтримка кроссплея була доступна в ios-версії original sin 2 ще з самого релізу.

Версія divinity: original sin 2 для ipad додатково отримала підтримку додаткових мов, а також незначні поліпшення в частині інтерфейсу. Нагадаємо, гра доступна на ipad ще з травня, вона підтримує кооператив в режимі розділеного екрану і вищезгаданий кроссплей.

На ios за другу original sin попросять 2290 рублів. Що до baldur’s gate 3, то реліз її повноцінної і фінальної версії трапиться в 2022 році — це ще в кращому випадку.