Bang&olufsen і cisco представили гарнітуру для дому та офісу з шумозаглушенням і апаратним захистом від прослушки

37

Компанії bang&olufsen і cisco мають намір представити рішення, що відповідає сучасним вимогам як до дозвілля, так і до віртуального робочого середовища. Нову бізнес-гарнітуру bang&olufsen cisco 980 розробники відносять до класу «люкс» і позиціонують як рішення для тих, кому часто доводиться працювати з дому, перемикаючись між відпочинком і вирішенням професійних завдань.

Модель отримала інтегровані засоби управління нарадами, використовує технології активного шумозаглушення adaptive active noise cancellation, а також» безшовні ” функції it-управління cisco.

” ми раді об’єднати зусилля з cisco, щоб використовувати сильні сторони обох брендів. Сьогодні споживачеві потрібен продукт, яким він може користуватися вдома, по дорозі на роботу і в офісі, і при цьому отримувати задоволення і добре виглядати», — заявив генеральний директор bang&olufsen крістіан теор (kristian teär).

Bang&olufsen cisco 980 оснащені інтерфейсом bluetooth 5.1, підтримується інтеграція з сервісом відеоконференцзв’язку cisco webex, передбачені голосові підказки, є інтегровані клавіші управління — завдяки їм можна відключити мікрофон, відповісти на виклик або завершити бесіду.

За даними розробників, гарнітура використовує мікрофонні масиви зі змінною діаграмою спрямованості, що створюють ефект віртуальної мікрофонної стійки і в поєднанні з активним шумозаглушенням підсилюють ефект присутності. Продумана конструкція в традиціях bang&olufsen забезпечить комфортне використання.

Примітно, що модель bang&olufsen cisco 980 дозволяє it-адміністратору в режимі реального часу переглядати аналітику, пов’язану з використанням кожного екземпляра, включеного в екосистему компанії. Для того, щоб убезпечити переговори, застосовується апаратний і програмний захист, як заявляють розробники — «корпоративного класу».

Bang&olufsen cisco 980 можна буде замовити на початку наступного року, рекомендована cisco ціна для роздрібних покупців — $549.